עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

על הבהילות להעביר את חוק ההמלצות המושחת

מה הבהילות להעביר ע-כ-ש-י-ו את חוק ההמלצות אם בכלל מדובר בחוק "לא פרסונאלי"? - צפו בדבריי במליאת הכנסת

מה הבהילות להעביר ע-כ-ש-י-ו את חוק ההמלצות אם בכלל מדובר בחוק "לא פרסונאלי"?

חוק ההמלצות המושחת עודנו קיים כי כבודו של הליכוד בכלל, ושל דודי אמסלם בפרט, מונח על השולחן. כעת כל רצונם הוא להוכיח קבל עם ועדה, שבכלל לא היה ולא מדובר בחוק פרסונאלי לצורך הגנה על נתניהו מההמלצות שבקרוב תתפרסמנה נגדו. 

לאור הציניות הפוליטית שלהם, ההסבר היותר קונספירטיבי ומדאיג לבהילות והלחץ לקדם את החוק כמחטף - הוא שכנראה מתבשלות אילו שהן חקירות חשאיות נגד מי מראשי הליכוד, שבשלב הבא אמורות גם הן להפוך לגלויות, ובדיוק עליהן יחול החוק בעתיד.

צפו בנאום שלי בפיליבסטר, ובו גם תגובתי להתרעת מערכת הביטחון בפני הקבינט על ההסלמה בעזה, ולבסוף שאלון אישי למיטיבי לכת >>

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©