עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

יש להפסיק מימון מכינות קדצ שמי מראשיהן קורא להשתמטות

הוצאתי מכתב דחוף לשר הביטחון בו דרשתי להפסיק מיידית את מימון משרדו למכינות קדצ שמי מראשיהן קורא להשתמטות. 

אין שום היגיון במימון מכינה קדם צבאית של ישיבה, שהעומד בראשה קורא להשתמטות מצה"ל.

בעקבות קריאתו של הרב שלמה אבינר, ראש מכינת "עטרת ירושלים", בהתייחסותו לשירות המשותף של גברים ונשים כי "אם זה כך אז לצערנו, בינתיים אין ללכת לצבא" - הוצאתי היום מכתב דחוף לשר הביטחון בו דרשתי להפסיק מיידית את מימון משרדו למכינה.

אין זו הפעם הראשונה שהרב אבינר יוצא נגד צה"ל ומפקדיה. כבר במרץ אשתקד כתב כי "בת המתגייסת לצה"ל תורמת לחורבן המדינה" - ומה זה אם לא קריאה לנשים לסרב פקודה?

כאשר ראש מכינה קדם צבאית, שתפקידה להכין את חניכיה לשירות משמעותי בצה"ל, מתנה תנאים לגיוס וקורא לסירוב פקודה בתנאים מסויימים, אין זה רק אוקסימורון, אלא מדובר בפגיעה ממשית ברוח צה"ל, במפקדיו ובתפקודו.

כבר שמעתי על כמה קולות של גינויים רפים, אך הם אינם מספיקים - צריך לנקוט בצעדים מרתיעים וברורים ולהפסיק מיידית את המימון.

קראו את המכתב ששלחתי. התמונה מתוך הכתבה בידיעות >>http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5072143,00.html

 

26731698 1078283038980026 3679710344482497682 n

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©