עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

יום זכויות בעל החיים בכנסת 2107

פלקור היה בן משפחה אצלנו למעלה מעשר שנים, עם נשמה של מלאך. לפני כחודשיים הוא נכנס הביתה בפעם האחרונה, נשכב על הרצפה ולא קם עוד. היום צויין בכנסת יום זכויות בעלי החיים. חשבתי על סיפורו של פלקור שלנו, ועל האור שמכניס כל כלב ובעל חיים אל הבית בו נמצא ואל הלבבות אליהם נקשר.

לרגל יום זכויות בעלי החיים בכנסת שנערך בתאריך 7/2/2017:

פלקור.
אחרי שאיבדנו בעצב רב את שושו, כלבתנו הקטנטנה והשעירה שנדרסה בכביש, רצינו לאמץ מיד כלבה נוספת ממש כמו שושו שלנו, רק עם הבדל אחד - לא שעירה.
שבוע לאחר מכן, אחותי יצאה לטיול עם הכלבים שלה, ופתאום נצמד אליהם כלב בודד שהמשיך ללוות אותם עד הבית. היא בדקה אותו אצל הווטרינר והתברר שזה כלב שננטש על ידי בעליו, נתפס, כמעט הומת והצליח להימלט לחופשי. לכן לקחה אותו לביתה, והודיעה לי כי מצאה כלב בדיוק כמו זה שאנחנו מחפשים.

נסענו כל המשפחה לראות את "שושו החדשה", אך גילינו שמדובר בכלב זכר, ענק ושעיר מאוד. אחותי החליטה לקרוא לו פלקור - על שמו של הכלב הלבן בעל הכנפיים מתוך הספר "הסיפור שאינו נגמר". מבט אחד בעיניים הטובות שלו והתאהבנו בו כולנו. לקחנו אותו הביתה עוד באותו היום.

פלקור היה בן משפחה אצלנו למעלה מעשר שנים, עם נשמה של מלאך, וכמה גדול ככה עדין וטוב לב. מעל הכל, הוא היה מלא אהבה לכל אחד שפגש, ובמיוחד לבני משפחתנו. לפני כחודשיים הוא נכנס הביתה בפעם האחרונה, נשכב על הרצפה, נשם את נשימותיו האחרונות ולא קם עוד.
היום צויין בכנסת יום זכויות בעלי החיים. חשבתי על סיפורו של פלקור שלנו, ועל האור שמכניס כל כלב ובעל חיים אל הבית בו נמצא ואל הלבבות אליהם נקשר.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©