עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

סוף מושב חורף - זו רק ההתחלה

סוף מושב זו רק ההתחלה.

היה זה מושב גדוש עשייה פרלמנטרית, הצעות חוק, הצבעות, דיונים בועדות, שאילתות, נאומים, כנסים ושדולות, מושב של מאבקים ציבוריים ומחאות, של מאמרים וראיונות, של פוסטים, סירטונים וציוצים, של תגובות, פניות ושיתופים.

מושב של עשייה ללא לאות, עם מטרות רבות ואמונה תמידית בדרך. הכל כדי לעמוד באתגר המרכזי - מימוש החזון הציוני, של מדינת ישראל בטוחה, דמוקרטית ובעלת רוב יהודי.

היתה זו התמודדות יומיומית מול קואליציה ימנית וממשלה דורסנית ומסוכנת, שלא פספסו הזדמנות לחרב פיסה אחר פיסה מהדמוקרטיה הישראלית, להתלהם, לבזות ולשסע את החברה שלנו. אך אנו נמשיך להאבק עבור הדרך שלנו, לעמוד איתנים ומאוחדים מול כל אותם קולות מסוכנים, לפעול ולהלחם עבור הערכים שלנו, עבור החברה שלנו והעתיד שלנו - ובסוף נשנה וננצח.

אז אומנם המושב הסתיים, אך לא מדובר בהכרזה על חופשה. אפגש איתכם בשטח, ברשתות החברתיות ובכל מקום, במטרה לשנות את הכיוון אליו המדינה שלנו הולכת - כי אין לנו ארץ אחרת.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©