עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

לאזרחי ישראל מגיע יותר - מפגש עם תושבי כרמיאל

מפגש עם תושבי כרמיאל יחד עם יו"ר המפלגה אבי גבאי.

הגעתי היום לכרמיאל יחד עם יו"ר המפלגה אבי גבאי למפגש עם התושבים.

לא ידעתי אם לספר זאת בגאווה או בצער, אך כיו"ר ועדת המשנה להכנת צה"ל למלחמה, רק לאחר שהתרעתי בפני חברי הקבינט הביטחוני המנומנמים על כך שבתקציב המדינה בקריאה הראשונה לא הוקדש ולו שקל אחד לבניית המכשול סביב רצועת עזה הם התעוררו, וגם זה בקושי.דרשתי שימצאו שלושה מיליארד ש"ח למען ביטחון תושבי עוטף עזה ולא - האחריות לחשיפתם המוחלטת לפעולות טרור תהיה עליהם! וראו זה פלא, שלושה מיליארד שקל נמצאו. 

כרמיאל היא עוד דוגמא לכך שמי שלא מקורב לצלחת - לא סופרים אותו! רק לאחר מאמצים שנמשכו שש שנים, הצליח ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, להשיג הפחתה במס הכנסה לתושבי העיר. הקואליציה גם הפילה את הצעת החוק שהגשתי לסיוע של המדינה לבניית חדרי ביטחון לאורך הגבול.

לאזרחי ישראל מגיע יותר. מגיעה לנו ממשלה שתדאג לכולם ובכל התחומים. זה הולך ומתקרב, יש לנו נבחרת מנצחת ותוכנית לשמור על ישראל בטוחה!

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©