עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

מכל מקום בכל עת וגיל - אפשר להשפיע ולשנות

מכל מקום, בכל עת וגיל - אפשר להשפיע ולשנות.

היום ערכתי מפגשים מרתקים עם שתי קבוצות מאד שונות. תחילה נפגשתי עם חבורה נפלאה של גמלאים מלאי מרץ בבית נגלר בחיפה, ואחר כך נפגשתי עם עשרות צעירות וצעירים סקרנים וערכיים, המקדישים שנה לפני הגיוס לצה”ל לעשייה חברתית והתפתחות אישית במכינת מיצר - מכינה קדם צבאית ברמת הגולן.

על אף השוני המובהק בגילאים ובמקום בחייהם, מצאתי בין שתי הקבוצות האלו דמיון רב - מלבד נושאי העניין המשותפים, דנו בשאלות עמוקות על המצב החברתי והאתגרים הביטחוניים שנצבים לפתחנו, ובשתי הקבוצות היתה רוח של תקווה ורצון לעשות טוב יותר למדינה שלנו. רצון אמתי להשפיע ולשנות, וזה מרגש שזה קיים בכל גיל וכל עת.

הדור המבוגר, דור המייסדים, של אותם אנשים שבנו את המדינה הזו בשתי הידיים, העניקו לנו, לכולנו וגם לדור הצעיר יותר את המדינה שלנו, וכאשר אנו מסתכלים קדימה - תפקידנו וחובתנו לשמור עליה כזו. 

דווקא בערב בו מדברים חברי מרכז ליכוד על כך שמעוניינים בסיפוח ויישום החזון המשיחי של ארץ ישראל השלמה, אני אומר להם - הפוך יקיריי, בדיוק הפוך.

החזון הציוני, בשמו אנו כאן, שמטרתו להבטיח את קיומה של מדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי, בטוחה, יהודית ודמוקרטית, יוכל להמשיך להתקיים ולהתממש רק בדרך אחת - על ידי הפרדות מהפלסטינים. זהו האינטרס שלנו.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©