-- הדפסה ---
עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

המחנ"צ בהפגנה: מגינים על בג"ץ

כולנו חומה אנושית בצורה אחת סביב הדמוקרטיה הישראלית

04/05/2018

כולנו חומה אנושית בצורה אחת סביב הדמוקרטיה הישראלית. לא ניתן לאף אחד הרישיון להחריבה. רשות שופטת חופשית ורודפת צדק מהווה איום רק עבור מי שפועל נגד החוק והמוסר.

אנו נמצאים בתקופה בה הדמוקרטיה הישראלית תחת מתקפות קשות מבית. רק בימים האחרונים ראינו כיצד ביבי, העומד בראש הרשות המבצעת, רומס ברגל גסה את הרשות המחוקקות ואת יו"ר הכנסת, והשלב הבא שמציב לו כיעד הוא רמיסת בג"ץ והרשות השופטת. 

אנחנו כאן בקריאה ברורה - לא ניתן לנתניהו והקואליציה שלו להפוך את מדינת ישראל שלנו, החופשית והדמוקרטית, למשטר נוסח טורקיה או רוסיה. זה לא יקרה במשמרתנו - אנו כאן כדי להגן על בג"ץ כפי שתמיד מגן הוא עלינו.

Image may contain: 12 people, people smiling, people standing

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.