עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

מי שלא מאמין בעצמו אף אחד אחר לא יאמין בו - ח"כ עמר בר-לב נואם בועידת מפלגת העבודה

"הפכנו למתים המהלכים של הפוליטיקה הישראלית, לזומבים חסרי כיוון" ח"כ בר-לב בועידת מפלגה

מי שלא מאמין בעצמו, אף אחד אחר לא יאמין בו.

למרות שסיעת המחנה הציוני קיבלה 24 מנדטים בבחירות האחרונות, נשארנו מפלגת נישה שנטשה את המגרש הלאומי, מפלגה שלא מאמינה בעצמה או יודעת מה היא רוצה.

אני מאמין במפלגת העבודה ובמדינת ישראל. אני גדלתי פה, לחמתי פה, יצרתי פה. זה הבית שלי, ואני אמשיך להיאבק עליו ללא מורא וללא היסוס.

בשם הצדק, השלום, הדמוקרטיה, החינוך, האכפתיות ההדדית, התקשורת החופשית, בשם האומץ להוביל ולשנות. בשם החוצפה להאמין, גם כשאף אחד אחר כבר לא מאמין.

יש לנו חזון. יש לנו אמת. יש לנו בשורה. יש לנו מסורת מפוארת של הנהגה. הגיע הזמן לסיים את המריבות הקטנות מבית, וביחד, לשים סוף למצעד הפשיסטי של הימין - ולהוביל.

 

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©