עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

אני מתמודד לראשות מפלגת העבודה

במשך זמן רב מדי מדינת ישראל נעה בין קיטוב לשנאה של ממש, בין ועדות חקירה להימנעות מהכרעות בסוגיות קריטיות לקיומנו, ובין פרשיית שחיתות חמורה אחת לשניה. מדינת ישראל זקוקה לשינוי כיוון. מדינת ישראל זקוקה למנהיגות אמיצה.

במשך זמן רב מדי מדינת ישראל נעה בין קיטוב לשנאה של ממש, בין ועדות חקירה להימנעות מהכרעות בסוגיות קריטיות לקיומנו, ובין פרשיית שחיתות חמורה אחת לשניה. מדינת ישראל זקוקה לשינוי כיוון. מדינת ישראל זקוקה למנהיגות אמיצה.

הדרך להוביל את השינויים האלה עוברת דרך מפלגת העבודה. על כן אני, עמר בר-לב, לוחם ומפקד, יזם ואיש חינוך ישראלי גאה, אבא של נעם מאי ושחר, נשוי לתמי, בנם של תמר וחיים, מתמודד בבחירות הקרובות על הנהגת מפלגת העבודה.

היום מתחיל המסע שלי למנהיגות חדשה למדינת ישראל. המטרה ברורה - לשנות כיוון. להוות אלטרנטיבה אמיתית, כנה, יוזמת, ישרה. להחזיר את מפלגת העבודה לשלטון ולשנות את פני המדינה. החלטתי להתמודד כי אני מאמין שאפשר אחרת ומאמין שאתם חשים זאת גם.

תחושות הכעס והמיאוס מהמתרחש בפוליטיקה הישראלית תובעות מאתנו מענה דחוף ומקיף. הדרך תהייה קשה ומלאת חתחתים אבל זו הדרך ואני לא מפחד ממנה, אף פעם לא פחדתי משום אתגר.

מאסנו בהפתעות הרעות הבלתי נגמרות מאת ממשלת הימין בהנהגת נתניהו ובנט. שבענו מהגילויים השבועיים של עוד פרשיה ועוד הרפתקה מופקרת. הספיק לנו הרס היחסים עם בנות הברית החשובות של מדינת ישראל ועם הקהילות היהודיות בעולם.

את התחושות האלו נחליף - בדאגה אמתית ובלתי מתפשרת לדמוקרטיה, לביטחון, לחינוך, לתעסוקה, לדיור, לרווחה ולשוויון. באהבה אמיתית לבית המשותף של כולנו. לא עוד מניפולציות ופופוליזם.

מדינת ישראל, כמו גם מפלגת העבודה, ראויה להנהגה ישרה, אמיצה, מסורה, לוחמת ומאחדת. הגיעה השעה להיאבק מחדש על מקומנו בהנהגת המדינה.

אני מתמודד לראשות מפלגת העבודה. במסע המשותף הזה אני צריך אתכם לצידי, חייב אתכם כאן. את המדינה שאנחנו רוצים ורואים בעיניי רוחנו ניצור יחד, ויחד נביא למדינת ישראל את השינוי והרוח שהיא כל כך זקוקה להם, כי אין לנו בית אחר ואין לנו ארץ אחרת

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©