עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

שקיפות היא הבסיס לכל הנהגה במדינה דמוקרטית - הכרזת המועמדות הרשמית להנהגת מפלגת העבודה

עם ערכי השקיפות והמנהל התקין בחרתי היום להגיש באופן רשמי את מועמדותי להנהגת המפלגה. אני המועמד הראשון המציג את תקציב המטה לעיון הציבור אותו אני מייצג ושלמענו אני פועל. בנוסף, הצגתי את תכנית 100 הימים לרענון פני המפלגה. צפו בתכנית ובתקציב המטה.

הודעה לתקשורת: ח"כ בר-לב "שקיפות היא הבסיס לכל הנהגה במדינה דמוקרטית"

בהצהרה לתקשורת שנתן היום (ה') ח"כ עמר בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה בבית מפלגת העבודה בת"א עם הגשת המועמדות להנהגה, חשף את תקציב המטה וכן את תכנית 100 הימים לריענון פני העבודה.

על חשיפת תקציב המטה אמר ח"כ בר-לב: "השקיפות היא הבסיס לכל הנהגה במדינה דמוקרטית. עם ערכי השקיפות והמנהל התקין בחרתי להגיש היום באופן רשמי את מועמדותי להנהגת המפלגה. אני המועמד הראשון המציג את תקציב המטה לעיון הציבור אותו אני מייצג ושלמענו אני פועל. מול הפרשיות שנחשפות והשחיתות השלטונית, אני מציג דרך של מנהיגות שקופה, צנועה וערכית."

חבר הכנסת בר-לב וצוותו בעת הגשת המועמדות הרשמית לראשות מפלגת העבודהחבר הכנסת בר-לב וצוותו בעת הגשת המועמדות הרשמית לראשות מפלגת העבודה

כמו כן, חשף המועמד את תוכנית 100 הימים לריענון פני מפלגת העבודה, המציגה שישה צעדים מעשיים לחיזוק מפלגה, השטח וליצירת ייצוג הולם.

קבצים מצורפים: תקציב המטה, תכנית 100 הימים לריענון פני העבודה, תמונה לשימוש חופשי.

תקציב מטה הפריימריז של עמר בר-לב

להורדת קובץ התקציב לחצו כאן.

תוכנית 100 הימים של עמר בר-לב לריענון פני מפלגת העבודה

להורדת קובץ התכנית לחצו כאן.

לפרטים: מטה המועמד - 050-6202404, 052-3297769

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©