עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ בר-לב יעמוד בראש 5 שדולות שיפעלו בכנסת ה-20

ח"כ עמר בר-לב, החל את פעילות בכנסת ה-20 והגיש למזכירות הכנסת בקשה להקמת 5 שדולות שבהן ירכז את פעילותו הפרלמנטרית. 3 מן השדולות הן שדולות שבראשן עמד בר-לב בכנסת הקודמת ו-2 הן שדולות חדשות שייסד ויעמוד בראשן בכנסת הזו.

ח"כ עמר בר-לב, החל את פעילות בכנסת ה-20 והגיש למזכירות הכנסת בקשה להקמת 5 שדולות שבהן ירכז את פעילותו הפרלמנטרית. 3 מן השדולות הן שדולות שבראשן עמד בר-לב בכנסת הקודמת ו-2 הן שדולות חדשות שייסד ויעמוד בראשן בכנסת הזו.

בר-לב, ביקש להקים את השדולה לעתיד הנגב המערבי, שתעסוק בקידום פתרון מדיני שיביא לפירוז רצועת עזה תמורת פיתוח של הרצועה. שדולה זו, אף תעסוק בקידום פתרונות שונים לתושבי האזור גם בהיבט הביטחוני וגם בהיבט האזרחי. שדולה נוספת חדשה שבראשה יעמוד בר-לב, היא השדולה לקידום התעשייה והתעסוקה בפריפריה, שבמסגרתה יפעל בר-לב לקידום מפעלים ודאגה לעבודה עבור תושבי הפריפריה. בר-לב הקים שדולה זו, על רקע התעסקות אינטנסיבית שלו בניסיונות לקדם פתרונות עבור מפעלים ועובדים בדרום ובצפון הארץ במהלך הקדנציה הקודמת בכנסת ה-19 ובראשם, הניסיון להציל את מפעל נגב טקסטיל.

בר-לב, ביקש לחדש את פעילותן של 3 שדולות שבראשן עמד בכנסת ה-19:

השדולה החקלאית- תעסוק בקידום החקלאות ובדאגה להתיישבות העובדת. את השדולה, יוביל בר-לב בשיתוף עם ח"כ איתן ברושי, יו"ר התנועה הקיבוצית, שנבחר לכנסת ה-20. לקריאה על פעילות של בר-לב בשדולה זו בכנסת ה-19 לחצו כאן.

השדולה לשילוב הבדואים בחברה הישראלית- תעסוק בקידום החינוך, התעסוקה, התשתיות והסדרת בעיית הקרקעות בקרב האוכלוסיה הבדואית ובקירובם למרכז ההוויה הישראלית. בר-לב, שעמד בראש השדולה גם בכנסת הקודמת, היה מעורב בניסיונות תיווך בינם ובקידום נושאים שוטפים אחרים. לסיכום הפעילות בנושא זה ועבור המיעוטים בכנסת הקודמת לחצו כאן

השדולה למען פנסיה הוגנת- תעסוק בקידום מעמד החוסכים לפנסיה, פתרון משבר הפנסיה העתידי, חינוך פנסיוני והעמקת מעורבות המדינה בנושא, בעיקר בקרב מקבלי השכר הנמוך. את השדולה הזו יוביל בר-לב כמו בכנסת הנוכחית ביחד עם ח"כ מיכל בירן, שביחד איתה הגיש את הצעת החוק לקידום פנסיה ממלכתית. לסיכום הפעילות בנושא זה בכנסת ה-19 לחצו כאן.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©