עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ עמר בר-לב השתתף בטקס חלוקת מלגת לוחם במכללת אורט בראודה בכרמיאל

הערב, 26/3/2017,  היה לי הכבוד להשתתף בטקס הענקת מלגת לוחם ע"ש סמ"ר נדב באלוה ז"ל, שנפל במלחמת לבנון השנייה.

משפחתו בחרה להנציח את דרכו, את ערכי הנתינה לחברה לצד העצמה והגשמה אישית, ומתוך הכאב והשכול יצרה מפעל חיים התורם לעשרות סטודנטיות וסטודנטים מדי שנה.

חלף למעלה מעשור מאז מלחמת לבנון השנייה, ועל אף השיח הער שמתנהל לגביה עד היום, לא ניתן לערער על השקט היחסי השורר בגבולה הצפוני של ישראל. הממשלה באותה תקופה לא המתינה למכה הבאה, אלא חשבה קדימה ופעלה על מנת להגן על אזרחיה, ללא מורא וללא פחד - ויזמה.

מדיניות זו של יוזמה אשר אפיינה את מדינת ישראל מאז ראשיתה, נעלמה בשנים האחרונות ואותה החליפו הקיפאון וההגררות. אובדנה של המדיניות היוזמת פוגעת בביטחוננו ובנו, אזרחי ישראל, ולראיה אלו תושבי הדרום החיים בחוסר ביטחון, תחת איום מתמשך.

לכן יש להודות ולהוקיר לאלו שכאן ולא מאבדים תקווה, לאלו הנלחמים ואלו שנלחמו עבורנו, עבור ערכי המעורבות והנתינה ועבור דמותה של החברה שלנו.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©