עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הצעת החוק של ח"כ בר-לב : השלמת גדר ההפרדה תוך שנה וחצי / ישראל היום

ח"כ בר לב הגיש הצעת חוק אליה הצטרפו 20 מחברי סיעת המחנה הציוני שתחייב את ממשלת ישראל להשלים את בניית גדר הבטחון סביב יהודה ושומרון. ממשלת ישראל נמנעת מלקבל החלטה זו מטעמים פוליטיים ומפקירה בכך את ביטחון המדינה.

מספיק עם אדישות הממשלה לביטחון אזרחי מדינת ישראל - "חוק הגדר" יוצא לדרך! ח"כ בר לב הגיש הצעת חוק אליה הצטרפו 20 מחברי סיעת המחנה הציוני שתחייב את ממשלת ישראל להשלים את בניית גדר הבטחון סביב יהודה ושומרון. ממשלת ישראל נמנעת מלקבל החלטה זו מטעמים פוליטיים ומפקירה בכך את ביטחון המדינה.

רק לאחר עוד פיגוע רצחני היא נאלצת להכריז על בניית עוד מקטע קטן של הגדר -ולכן מי שקובע למעשה את קצב בניית הגדר בדם שלנו, הם המחבלים.

באופן הזה הגדר סביב יהודה ושומרון נראית יותר כמו שמיכת טלאים מאשר פרויקט לאומי שהיה אמור להסתיים כבר לפני עשור. כיום קיימות 4 פרצות בגדר סביב יו"ש - ובגל הטרור האחרון שליש מהמפגעים עברו דרך הפרצות הללו. שנים מהמפגעים הם אותם מחבלים של הפיגוע במתחם שרונה בו נרצחו 3 ישראלים.הממשלה הנוכחית מעדיפה שיקולים פוליטיים על פני שיקולים ביטחוניים.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©