עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ בר-לב במפגש עם חניכי תנועת "יחדיו" בהוד השרון

שירות משמעותי בצה״ל זה שירות המאזן בין נתינה לקבלה.

במפגש עם חניכים בקורס העירוני ״יחדיו״ לכושר גופני והכנה לצה״ל בהוד השרון דיברנו על שירות משמעותי, עשייה חברתית, קבלת החלטות ומנהיגות.מיהו המנהיג שאלתי? ישנו הבדל מהותי בין מנהיג למנהל. המנהל תפקידו לפעול על מנת שהמערכת עליה אחראי תתפקד בצורה טובה על פי כללים וסולם ההישגים. לעומת זאת, המנהיג הוא בודד, עומד בראש הפירמידה, הוא לא נסמך על כללים, אך מחוייב לערכים. בעוד המנהל מבצע משימות, המנהיג מגדיר משימות ומבצע אותן על סמך האמונה שלו ביכולות שלו, בדרך, ובאלו שהולכים אחריו.

המציאות אליה מתגייסים כיום חיילי צה״ל היא הרבה יותר מורכבת משהייתה כשאני התגייסתי. חיילי צה״ל נמצאים יום יום מול סיטואציות מורכבות, ונדרשים מול כל הקולות מסביב, להקשיב לעצמם - לאמת, לכושר השיפוט וקור רוח שלהם ולהזכיר לעצמם מהם הערכים המובילים אותם, על מנת לצעוד קדימה.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©