עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ בר-לב יעמוד בראש 5 שדולות שיפעלו בכנסת ה-20

ח"כ עמר בר-לב, החל את פעילות בכנסת ה-20 והגיש למזכירות הכנסת בקשה להקמת 5 שדולות שבהן ירכז את פעילותו הפרלמנטרית. 3 מן השדולות הן שדולות שבראשן עמד בר-לב בכנסת הקודמת ו-2 הן שדולות חדשות שייסד ויעמוד בראשן בכנסת הזו.

ח"כ עמר בר-לב, החל את פעילות בכנסת ה-20 והגיש למזכירות הכנסת בקשה להקמת 5 שדולות שבהן ירכז את פעילותו הפרלמנטרית. 3 מן השדולות הן שדולות שבראשן עמד בר-לב בכנסת הקודמת ו-2 הן שדולות חדשות שייסד ויעמוד בראשן בכנסת הזו.

בר-לב, ביקש להקים את השדולה לעתיד הנגב המערבי, שתעסוק בקידום פתרון מדיני שיביא לפירוז רצועת עזה תמורת פיתוח של הרצועה. שדולה זו, אף תעסוק בקידום פתרונות שונים לתושבי האזור גם בהיבט הביטחוני וגם בהיבט האזרחי. שדולה נוספת חדשה שבראשה יעמוד בר-לב, היא השדולה לקידום התעשייה והתעסוקה בפריפריה, שבמסגרתה יפעל בר-לב לקידום מפעלים ודאגה לעבודה עבור תושבי הפריפריה. בר-לב הקים שדולה זו, על רקע התעסקות אינטנסיבית שלו בניסיונות לקדם פתרונות עבור מפעלים ועובדים בדרום ובצפון הארץ במהלך הקדנציה הקודמת בכנסת ה-19 ובראשם, הניסיון להציל את מפעל נגב טקסטיל.

בר-לב, ביקש לחדש את פעילותן של 3 שדולות שבראשן עמד בכנסת ה-19:

השדולה החקלאית- תעסוק בקידום החקלאות ובדאגה להתיישבות העובדת. את השדולה, יוביל בר-לב בשיתוף עם ח"כ איתן ברושי, יו"ר התנועה הקיבוצית, שנבחר לכנסת ה-20. לקריאה על פעילות של בר-לב בשדולה זו בכנסת ה-19 לחצו כאן.

השדולה לשילוב הבדואים בחברה הישראלית- תעסוק בקידום החינוך, התעסוקה, התשתיות והסדרת בעיית הקרקעות בקרב האוכלוסיה הבדואית ובקירובם למרכז ההוויה הישראלית. בר-לב, שעמד בראש השדולה גם בכנסת הקודמת, היה מעורב בניסיונות תיווך בינם ובקידום נושאים שוטפים אחרים. לסיכום הפעילות בנושא זה ועבור המיעוטים בכנסת הקודמת לחצו כאן

השדולה למען פנסיה הוגנת- תעסוק בקידום מעמד החוסכים לפנסיה, פתרון משבר הפנסיה העתידי, חינוך פנסיוני והעמקת מעורבות המדינה בנושא, בעיקר בקרב מקבלי השכר הנמוך. את השדולה הזו יוביל בר-לב כמו בכנסת הנוכחית ביחד עם ח"כ מיכל בירן, שביחד איתה הגיש את הצעת החוק לקידום פנסיה ממלכתית. לסיכום הפעילות בנושא זה בכנסת ה-19 לחצו כאן.

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

בין לבין - בין אדם לחברו ובין אדם למקום / יום כיפור תשע"ח

הימים האחרונים בעוצמתם הכואבת כאילו נכתבו כדי לתת לנו בעיטה בבטן, שנגיע לקצה גבול הקיבולת, כדי להבין שאין מנוס מלפתוח דף חדש כבר בשנה הקרובה.

שנה טובה! ערב ראש השנה תשע"ח

ערב ראש השנה הינו מועד חגיגי - שעת מחשבה והרהור, שעת תכנון וברכה לכל בית ישראל.

"חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה" / ראיון ב"כאן 11"

חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה - לא על ידי מפלגת יש עתיד בכנסת הקודמת ולא על ידי החרדים בכנסת הזו.

"למרות ההפחדות מצד נתניהו ואחרים, אזרחי ישראל יכולים להמשיך לישון בשקט" ח"כ בר-לב אצל שי ושרון

צפו בראיון שנערך איתי אצל שי ושרון, ערוץ 2 - על הגבול הצפוני, הגרעין האיראני, חוק הגיוס וביטחון ישראל בכלל

בשביל הבנים הדרוזים - רצים יחדיו שכם אל שכם

זכות גדולה נפלה בחלקי להזניק את מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" ולהשתתף בו, מה שהפך גם עבורי למסורת שנתית.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©