עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ בר-לב מקריא בכנסת את שמות קרובי משפחתו שניספו בשואה, ביום הזיכרון לשואה ולגבורה 2017

ישראלים ויהודים ברחבי העולם מציינים היום את יום הזכרון לשואה ולגבורה בטקסים, בתפילות, בלימוד ומפגשים עם ניצולים ועם סיפורי הניצולים והימים הנוראים ההם.

ישראלים ויהודים ברחבי העולם מציינים היום את יום הזכרון לשואה ולגבורה בטקסים, בתפילות, בלימוד ומפגשים עם ניצולים ועם סיפורי הניצולים והימים הנוראים ההם.

חלק מאיתנו זוכרים בני משפחה קרובים, בהם כאלה שלא זכינו כלל להכיר.

גם אני הקראתי היום בכנסת את שמות קרובי משפחתי שניספו בשואה.

היום הזה הוא יום של זכרון, כאב והתבוננות שקטה במה שאירע באירופה של מלחמת העולם השניה והשואה, ומה שהתרחש בחיי העם היהודי מאז.

גם אני, כחייל וכמפקד, נשבעתי "לעולם לא עוד”. אך לצד השבועה הזו זכרם של קרובי משפחתי וזכרם של הנספים שלא הכרתי מנחה אותי להיות אדם, ישראלי ויהודי טוב יותר, מצפוני יותר. כזה שליבו לא אטום לסבלו של אף אדם, ולא חשוב מאיזה עם ומאיזה מוצא.

נזכור ולא נשכח את בני עמנו ובני משפחותינו שניספו בשואה.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©