עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ציון יום זכויות הקהילה הגאה בכנסת 2018

ח"כ עמר בר-לב מקריא את דבריו של רועי יולדוס רוזנצוייג רייס בציון יום זכויות לקהילה הגאה בכנסת 2018

לציון יום זכויות הקהילה הגאה בכנסת - ח"כ עמר בר-לב מקריא מהדברים שכתב רועי יולדוס רוזנצוייג רייס לכבוד יום המשפחה.

מומלץ לקרוא את הפוסט המלא והמרגש של רועי, שהגיע לעשרות אלפי לייקים ואלפי שיתופים מרגשים >> 

https://www.facebook.com/roy.r.youldous/posts/10157067183694428

מתוך (סוף) דבריו:

"המסע שלי להורות היה הכל חוץ ממובן מאליו. כמו עבור הומואים רבים שהפכו להורים, מדובר היה בהתגשמות חלום כנגד כל הסיכויים. בדומה להם, במשך שנים גדלתי בידיעה כמעט מוחלטת כי אשאר לבד בסופו של דבר, ערירי, בודד. חוץ מהפחד מהניכור, מההומופוביה ומהבדידות בהווה, ריחף כל העת הפחד מהבדידות בעתיד, מאיך לעזאזאל אני מקים לעצמי משפחה.

אני הצלחתי להפוך לאבא רק בגלל שנולדתי בזמן הנכון. הומואים רבים מדיי שנולדו קצת לפניי, בתקופה שלא היו קיימות אפשרויות להפוך להורים בתוך תא גאה, פשוט פספסו את הרכבת, ונאלצו לוותר על ההורות ועל הקמת משפחה או להקים משפחה מתוך אילוץ ולא מאהבה.

אני יודע שרבים בוחרים שלא להביא ילדים גם כיום. טוב להם עם עצמם או עם בנזוגם בלי ילדים ואני מכבד את החלטתם ותפיסתם, ועדיין נדמה כי החלום להורות הוא הוא החלום הגדול והאמיתי של הגיי. זו היא כמו הארץ המובטחת שעד לפני כמה שנים לא הייתה לנו כניסה אליה, על הדרך מדובר גם בכרטיס הכניסה המלא שלנו אל תוך החברה. אבל זה רק הבונוס.

הרגע בו הבנתי שיש לי משפחה אי שם בתאילנד הרחוקה היה רגע הניצחון הגדול שלי, הרגע בו בניגוד לכל הציפיות הפכתי לאבא. המסע להורות דחק הצידה שאיפות אחרות: מקצועיות/ קרייריסטיות, אבל היה שווה הכל. 

בדיוק מסיבה זו אנחנו נמשיך להקים משפחות, על אפה וחמתה של מדינת ישראל. משפחות של אבא ואבא ואמא ואמא, בהורות משותפת, יחידנים, יחידניות, משפחות מסורתיות ומשפחות חדשות מסוגים שונים. אף שר, ח"כ, רב או טוקבקיסט לא יעמוד מול הרצון להגשים דבר כל כך בסיסי ומהותי בחיים שלנו כאן. זו הסיבה שגם כנסת ישראל תצטרך בסופו של דבר להכריע בסוגיית הפונדקאות ולאפשר לכולם להיות הורים, להפסיק את האפליה הבזויה והאסורה הזו כלפי מאות אלפים שרוצים לחיות באהבה ולהקים משפחה. מניעה מכל אדם באשר הוא להקים משפחה היא לא הוגנת, אומללה, אכזרית מדיי. -----------------------

זיכרון 5: אתמול, אני בן 37, בסלון, מרכיב פאזל עם לירי ואליה. אורי מכין קציצות במטבח. זו המשפחה שלי. הגאווה הגדולה שלי בעולם. 

יום משפחה שמח!"

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting, child, tree, outdoor and nature

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©