עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

בר-לב: "נתניהו חשף מידע רגיש בפני חברי קונגרס כדי לשכנעם להתנגד להסכם הגרעין" / נענע10

חבר הכנסת האשים ב"שבתרבות" בב"ש את ראש הממשלה בכך שחשף מידע מודיעיני במטרה לשכנע חברי קונגרס להתנגד להסכם עם איראן. "נתניהו הוא ראש ממשלת המריחות". על לפיד: "הוא דחליל, עומד בשדה ולא עושה דבר".

"נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני חברי קונגרס אמריקאים כדי לשכנע אותם להתנגד להסכם הגרעין עם איראן" ח"כ בר-לב בשבתרבות בב"ש

היום בשבתרבות בבאר שבע בהנחיית רועי כ"ץ, אמר ח"כ בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה, "נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני חברי קונגרס אמריקאים כדי לשכנע אותם להתנגד להסכם הגרעין עם איראן, ופגע בביטחון ישראל" 

על ביקור טראמפ "לסיסמאות הימין יש מחיר, והמחיר הוא שיועציו הקרובים של טראמפ כבר מטילים ספק אם הכותל המערבי הוא שלנו. זאת התוצאה של הימין התאוותני, של נתניהו ובנט, שמתעקשם שמחנה פליטים שועפט זה ירושלים ובסוף אנחנו נאבקים על הכותל המערבי".

על המצב בעזה, אמר ח"כ בר-לב "עזה היא סיר לחץ מבעבע, על סף משבר הומניטרי. עוד דקה הקסאמים יעופו באוויר ותושבי הדרום יחזרו למקלטים, ואז ראש  הממשלה יזכר להביע תמיכה בכוח העמידה של תושבי הדרום."

"הקסאמים כבר באוויר, רק שאנחנו עדיין לא רואים אותם. לצערי הלקח היחיד שביבי וחבר מרעיו למדו מצוק איתן הוא שלא נכון לקרוא להורה שכול שקרן."

עוד הוסיף ח"כ בר-לב: "נתניהו הוא ראש ממשלת המריחות. הוא בורח שוב ושוב מעיסוק בשורשי הבעיות ומעלה סרטונים בפייסבוק במקום לקבל החלטות, לקבוע  מדיניות ולפעול לביטחון הציבור"

על לפיד אמר: "יאיר לפיד הוא דחליל, עומד בשדה ולא עושה דבר. המדיניות שלו היא של אי הבעת דעה ואי נקיטת עמדה בשום נושא."

לכתבה בנושא באתר נענע10 לחצו כאן.

מתוך הפייסבוק של עמר:

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
טראמפ הכיר ביתרונו של הסכם הגרעין על פני ביטולו

מתוך ראיון לתכנית ,זוג או פרט' בערוץ הכנסת, עם דפנה ליאל וברק רביד

שלא נתבלבל, הפיוס הפלסטיני הוא לא בין הפתח והחמאס לבין ישראל.

מתוך ראיון ב-10.10.17 לתכנית שבע אקטואלי בכאן11 על הפיוס בין פתח לחמאס

50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

בין לבין - בין אדם לחברו ובין אדם למקום / יום כיפור תשע"ח

הימים האחרונים בעוצמתם הכואבת כאילו נכתבו כדי לתת לנו בעיטה בבטן, שנגיע לקצה גבול הקיבולת, כדי להבין שאין מנוס מלפתוח דף חדש כבר בשנה הקרובה.

צל"ש או טר"ש? הדו"ח על התכנית הרב-שנתית של צה"ל

הדו"ח על התכנית הרב-שנתית של צה"ל (תר"ש גדעון) שהתפרסם היום מדגיש נקודת תורפה קריטית - אין לישראל תפיסת ביטחון לאומי, תפיסת ביטחון האמורה להיות מגובשת ומוצגת על ידי הדרג המדיני.

שנה טובה! ערב ראש השנה תשע"ח

ערב ראש השנה הינו מועד חגיגי - שעת מחשבה והרהור, שעת תכנון וברכה לכל בית ישראל.

"למרות ההפחדות מצד נתניהו ואחרים, אזרחי ישראל יכולים להמשיך לישון בשקט" ח"כ בר-לב אצל שי ושרון

צפו בראיון שנערך איתי אצל שי ושרון, ערוץ 2 - על הגבול הצפוני, הגרעין האיראני, חוק הגיוס וביטחון ישראל בכלל

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©