עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ספירת העמר / ידיעות אחרונות

מתוך כתבה של יגאל סרנה שפורסמה בידיעות אחרונות ביום שישי ה-14.4.17.

לחצו על התמונה להגדלהלחצו על התמונה להגדלה

"אחד מהרצים לראשות המחנה הוא בנו של הגנרל היגוסלבי שעליו הטילה גולדה, נואשת מדיין, להציל את ישראל. או לפחות את מהלך המלחמה. האב נטל את המושכות ועשה את עבודתו בקור רוח ובלי תהילה והציל חלק מבני דורו של בנו עמר. הבן ירש את קור הרוח. הכרתי אותו לפני שנים רבות, אחרי שסיים את הפיקוד על סיירת מטכ"ל ובא לדבר עם פלסטינים. איש יפה תואר, דק, שפניו העדינים אינם פני לוחם, ושהקרב והמלחמה לא עיוורו אותו מראות שחייבים לעשות שלום עם היריב"

נהוג לחשוב שכאשר מתמודדים על הנהגת מפלגה חייבת להיות גם יריבות, הטקסט של יגאל סרנה שסוגר את המוסף הפוליטי של ידיעות הוא הזדמנות מצויינת עבורי גם להסכים עם דבריו וגם לברך על הצטרפותו של אבי גבאי למפלגת העבודה, ברוך תהייה בצל קורתינו ואני יודע שתהייה ביננו שותפות מצויינת כי גם בו, כמו בכל המתמודדים האחרים, אני רואה שותף לדרך שתוביל המפלגה חזרה אל המגרש הלאומי ואת המדינה להיות בטוחה יותר ודמוקרטית יותר

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

בין לבין - בין אדם לחברו ובין אדם למקום / יום כיפור תשע"ח

הימים האחרונים בעוצמתם הכואבת כאילו נכתבו כדי לתת לנו בעיטה בבטן, שנגיע לקצה גבול הקיבולת, כדי להבין שאין מנוס מלפתוח דף חדש כבר בשנה הקרובה.

שנה טובה! ערב ראש השנה תשע"ח

ערב ראש השנה הינו מועד חגיגי - שעת מחשבה והרהור, שעת תכנון וברכה לכל בית ישראל.

"חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה" / ראיון ב"כאן 11"

חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה - לא על ידי מפלגת יש עתיד בכנסת הקודמת ולא על ידי החרדים בכנסת הזו.

"למרות ההפחדות מצד נתניהו ואחרים, אזרחי ישראל יכולים להמשיך לישון בשקט" ח"כ בר-לב אצל שי ושרון

צפו בראיון שנערך איתי אצל שי ושרון, ערוץ 2 - על הגבול הצפוני, הגרעין האיראני, חוק הגיוס וביטחון ישראל בכלל

מסה קריטית של שחיתות סביב בנימין נתניהו

בימים האחרונים אנחנו עדים לכך שקבוצה סגורה של מקורבים מובילה את המערכת הציבורית לשיתוק וניוון, פוגעת בכלי התקשורת, בדמוקרטיה ובביטחון הלאומי שלנו. כאשר כל הכוורת המקורבת לרוה”מ נחקרת או חשודה בפרשות שוחד ושחיתות, זו בהחלט אינה תופעה שולית אלא מסה קריטית והרסנית. 

היום השכימה מפלגת העבודה לבוקר חדש בראשותו של אבי גבאי היו"ר הנבחר שלנו

זו לא הפעם הראשונה שמפלגת העבודה ידעה להתחדש ולרענן את הנהגתה. בניגוד לציניקנים, אני רואה בכך פעולה מבורכת, שמזרימה דם חדש למפלגה, ודאי בזמן שהיא נמצאת באופוזיציה וצריכה למצוא כל העת דרכים להגיע לעמדת השפעה.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©