עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ביום זה של אבל לאומי, ועם פרסום זהותם של ההרוגים בפיגוע - מורגשים בעוצמתם הן מרקם החיים העדין במדינתנו והן אחדות הגורל השוררת בין כל אזרחי ישראל

במבחן המציאות, אחדות הגורל חזקה יותר מכל כוונת ממשלה לקדם חקיקה הסותרת את ערכי השוויון והסובלנות, כזו הפוגעת במיעוטים החיים איתנו, כולל אלו המקריבים את חייהם למען המדינה. 

ביום זה של אבל לאומי, ועם פרסום זהותם של ההרוגים בפיגוע - מורגשים בעוצמתם הן מרקם החיים העדין במדינתנו והן אחדות הגורל השוררת בין כל אזרחי ישראל; היהודים, המוסלמים, הנוצרים והדרוזים. 

במבחן המציאות, אחדות הגורל חזקה יותר מכל כוונת ממשלה לקדם חקיקה הסותרת את ערכי השוויון והסובלנות, כזו הפוגעת במיעוטים החיים איתנו, כולל אלו המקריבים את חייהם למען המדינה. 

רק לראייה, לצד הכאב על משפחותיהם של שלושת הישראלים שחייהם נגדעו בפיגוע הרצחני בהר אדר, היה זה היום ח”כ לשעבר שכיב שנאן, בן העדה הדרוזית, ששכל את בנו רס”ל כמיל שנאן בפיגוע בהר הבית לפני חודשים מספר, אשר דיבר מדם ליבו בוועדת חוק הלאום בכנסת, והודיע כי אינו מוכן לקבל את ההבחנה בין האזרחים והיעדר ערך השוויון המובאים בחוק.

למרות שהמחבל הבוקר נשא אישור עבודה, הרי הוא היוצא מן הכלל והחריג. עשרות אלפי פלסטינים בעלי אישורי עבודה מגיעים לעבודה מדי יום בתחום הקו הירוק ובישובים היהודיים באיו"ש, ועל פי כל גורמי הביטחון הישראליים - זהו אינטרס ביטחוני ישראלי התורם ליציבות משני צידי הקו הירוק.

חיזוקיי לכוחות הביטחון העומלים יום יום, שעה שעה, על משמרתם, ותנחומיי הכנים למשפחותיהם של שלושת הנרצחים שהתווספו למשפחת השכול, סמ”ר סולמון גברייה, והמאבטחים יוסף עותמאן ואור אריש זכרונם לברכה. מי ייתן ולא תדעו עוד צער.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©