עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כשאין חוק ואין מוסר - הכל לו מותר

במקום להילחם ברעות החולות - בשחיתות, בביזבוז כספי הציבור ובמינויי מקורבים, הממשלה משלבת זרועות כדי להלבינם

עוד יום עצוב במחוזותינו: במקום להילחם ברעות החולות - בשחיתות, בביזבוז כספי הציבור ובמינויי מקורבים, הממשלה משלבת זרועות כדי להלבינם באמצעות חוק הג’ובים, ובכך מכשירה תרבות פסולה של מינויים פוליטיים והעדפת שיקולים זרים.

ואם הכלל מראה על הפרט או הפרט על הכלל, הרי שהמצאותו תחת חקירות היתה אמורה להדליק אצל נתניהו כמה נורות מוסר אדומות. אבל אין לו חוק, אין דין ומוסר, ולכן נכנס נתניהו למשחק ההגנה הטוב ביותר שלו - התקפה. 

כך בחר הפעם לצאת במתקפה ממוקדת על מפכ”ל המשטרה, וכשהתגובות הגיעו למיצוי והספינים מעט שקטו, נזכר בקלף הקרוב ביותר לליבו, ושוב איים על התקשורת החופשית בסגירת תאגיד השידור הציבורי ובסתימת פיות. כי כל מה שנחשב יותר ציבורי ופחות אישי - אינו נחשב בעיניו.

אבל האמת תצא לאור, וניסיונותיו להסיט את האש מעצמו, תוך פגיעה בדמוקרטיה ושלטון החוק, באופן שכבר מזמן נהיה שקוף, לעוס ומאוס - לא יעזרו לו יותר לשמור על כסאו.

תמונה מקורית: ויקימדיה

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©