עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

מתנות מותר לקבל? תחליטו בעצמכם

על ההזמנה שקיבל ח"כ עמר בר-לב להקרנת הסרט החדש על אנטבה

מתנות מותר לקבל? תחליטו בעצמכם.

אולי גם אתם שמעתם שהופק סרט נוסף על מבצע אנטבה? לפני כמה ימים צלצל אלי עמוס גורן שהיה חייל בצוות שלי, ואמר לי כי אמיר עופר שהיה חייל בצוות מעלינו (ואגב אמיר היה הלוחם הראשון שפרץ לטרמינל באנטבה) ביקש ממנו לאתר אותי, כמו גם לוחמים ומפקדים נוספים מהיחידה (סיירת מטכ"ל) שהשתתפו במבצע, ולהזמין אותנו להקרנה מיוחדת של הסרט החדש. מה לאמיר ולזה? מתברר, כך הבנתי, שהוא היה יועץ למפיקי הסרט ולכן הוטלה עליו המשימה. בוודאי שנעניתי מייד בחיוב.

ואז נזכרתי שכחבר כנסת, אולי מדובר במתנה שמותר או אסור לי לקבל? לכן פניתי אתמול ליו"ר ועדת האתיקה, ח"כ יצחק וקנין, ושאלתי אותו אם עלי לדווח והאם עלי לבקש ואולי לקבל אישור. תשובתו המיידית הייתה כן! עלי לפנות לוועדת האתיקה של הכנסת ולבקש את האישור. 

הבוקר שלחתי מכתב לוועדת האתיקה של הכנסת ורק לאחר מספר פעמים של הלוך וחזור מול הוועדה והיועץ המשפטי שלה, כולל תשובות על שאלות כמו "מי הזמין אותך?", "תשלח לנו את ההזמנה" ועוד, קיבלתי את האישור לפני מספר שעות ועכשיו אני נוסע עם תמי להקרנה (אגב הייתי צריך לדווח גם עם מי אני הולך להקרנה מכיוון שההזמנה היא זוגית).

אז איך הסרט החדש על אנטבה? את זה אספר לכם מחר, אבל דבר אחד ברור, בנימין נתניהו ראש ממשלתנו הוא חבר כנסת בדיוק כמוני וכל החובות שחלות עלי חלות גם עליו. אז תחליטו בעצמכם

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©