עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ביקורו של ח''כ בר-לב במטה המאבק לשחרור אברה מנגיסטו

יום העצמאות הוא חגנו, וזו בהחלט גם הזדמנות סמלית - לפעול יחד למען חירותו של אברה, למען חירותנו.

ברה מנגיסטו הוא הילד של כולנו. הגעתי היום למאהל המחאה של משפחתו ושל מטה המאבק לשיחרורו, שהתייצבו מחוץ לביתו של ראש הממשלה בירושלים וקוראים לו לצאת אליהם, ולפעול להשבתו של אברה. אמו, אגרנש, לוחמת בעוצמה, עם כל הקושי - דורשת את שובו, דורשת תשובות, ואביו מתקומם שראש הממשלה נעדר, שמעולם לא השמיע את שמו של אברה מעל במה בקולו.

על הקיר תלויים מספרים מתחלפים, הימים משתנים. מההפגנה בה צעדנו לפני שנה בדיוק באשקלון, להפגנת 1000 הימים בת"א והפגנות נוספות, והנה אנו נמצאים כבר 1317 ימים מאז נעלמו עקבותיו - והזעקה עודנה כואבת בגרוננו. אבל אנחנו לא נשקוט עד שקולנו ישמע ויכריע.

לכן, גם היום שבתי והצטרפתי לדרישה הכל-כך בסיסית וכל-כך צודקת: על מדינת ישראל מוטלת האחריות להבטיח את שלומם של כל אזרחיה, ועליה לעשות כל שביכולתה על מנת להשיב את אברה ארצה, לביתו, אל משפחתו. 

יום העצמאות הוא חגנו, וזו בהחלט גם הזדמנות סמלית - לפעול יחד למען חירותו, למען חירותנו.

מטה המאבק לשיחרור אברה מנגיסטו Free Avera Mengistu

Image may contain: 1 person, smiling, text

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©