-- הדפסה ---
עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כל עוד נתניהו ראש הממשלה והימין בשלטון - לא יהיה שוויון

אנו במאבק חשוב על הערכים שמובילים אותנו, על שוויון בהזדמנויות ושוויון בזכויות, ועל מי שאנחנו

27/07/2018

כל עוד נתניהו ראש הממשלה והימין בשלטון - לא יהיה שוויון.

זאת האמת, אבל זה גם לא הסוף - כי אפשר לשנות את זה. אומנות הצביעות של ביבי הכתה שוב, הפעם על חשבון הקהילה הגאה והזכות הטבעית להורות. יום לאחר שהודיע על תמיכתו בפונדקאות לאבות, הוא פעל בדיוק ההפך והצביע נגד. בכך הוא שוב הוכיח - שיש כאלו שלדעתו (ולצרכיו הפוליטיים) שווים יותר, ויש כאלו שפחות.

אבל הפעם זו כבר היתה התהפכות קיצונית מדי, שקופה ומוגזמת. אף אחד לא מעוניין להמשיך לסבול את הבלוף החוזר שלו, את אותה העמדת פנים בטקסטים מחודדים באנגלית על הדמוקרטיה בישראל וקהילת LGBT משגשגת, כאשר פה בבית, יש מי שהזכויות הבסיסיות ביותר - נלקחות ממנו/ה, פעם אחר פעם, ללא כל בושה.

הזכות והחופש לבחור איך לחיות ועם מי לחיות, הזכות להורות, לנישואין, להקמת בית בישראל, ולא באף מקום אחר - אלו עקרונות הכי בסיסיים במדינה דמוקרטית, בחברה חופשית, ליברלית ומתוקנת. וכאשר מונעים את זה מפלח כלשהו באוכלוסיה - פוגעים בכולנו כחברה.

השביתה הזו היא לא עניין של יום חולף, ולא סתם הצטרפו אליה בהפגנות המוניות מכל תחום, מגזר ומכל פינה בארץ. אנו במאבק חשוב על הערכים שמובילים אותנו, על שוויון בהזדמנויות ושוויון בזכויות, ועל מי שאנחנו. 

נתראה הערב בכיכר רבין. זה הזמן להתעורר!

Image may contain: 4 people

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.