עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הפקרות יום א' של נתניהו

מה נתניהו מוכן לעשות כדי לכהן 14 שנה ברצף כרוה"מ? רמז: שום דבר לטובתכם.

מה נתניהו מוכן לעשות כדי לכהן 14 שנה ברצף כרוה"מ? רמז: שום דבר לטובתכם. 

1. נתחיל בזה, שבכאב רב יש להודות: הוא לא עושה כלום כדי לתת מענה למצב בעזה, כלום ושום דבר חוץ מלגרור את ישראל לאט לאט למלחמה שאנחנו בכלל לא רוצים בה. זה המצב שנמשך כאן כבר כמה חודשים: נתניהו עסוק בדיבורים תקיפים ובאיומים קשוחים, אך נחוש בדיוק באותה מידה לא לקבל שום החלטה בעניין - לא להחליט ולא לבצע.

אז בפעם הבאה שידברו על הרתעה, תזכרו מי דואג לפגוע בה בשיטתיות.

2. נמשיך בזה שהגנה על החיים עצמם, של אזרחינו וחיילנו - זה לא בדיוק הצד החזק שלו. 

אחרת איך אפשר להסביר שהממשלה שלו היא זו שתומכת שוב ושוב בהעברת כספים למה שמכונה "מפעל ההתנחלויות", כלומר ברעיון המסוכן שדוחפים הוא ושותפיו - לבנות בתים חדשים לקומץ מתנחלים על חשבון הביטחון של כולנו? זו גם המשמעות של ההחלטה הדחופה היום להעביר 22 מליון ש"ח לבנייה בחברון - לכך מצאו כסף, כמעט כל משרדי הממשלה הקריבו למטרה הנעלה.

לא מדובר "רק" בסדר עדיפויות פופוליסטי ולקוי (לפיו כל רשימת חלופות חברתית וצודקת תדחה על הסף), או "רק" במדיניות הרסנית שתוביל למדינה דו-לאומית, זוהי הפקרות לשמה!

התנחלויות בלב אוכלוסיה פלסטינית הן ההפך מביטחון - הן מסכנות את תושביהן, את חיילנו ואת החזון הציוני.

3. לנתניהו בפרט ולממשלתו בכלל, לא משנה אם חוק האין-הגיוס הוא טוב, רע או מכוער - זה עבורם רק משחק רולטה על תאריך הבחירות. מי שם בקואליציה התעסק לאחרונה בתוכן החוק? בקיום מטרתו? כמי שיושב שם בוועדה, אגלה לכם סוד: אף אחד לא מתעניין באמת בנוסח ובתוצאותיו ההרסניות - מתן לגיטימציה להשתמטות לציבור שלם והגדלת אי השוויון. 

זה מה שזה - תירוץ מסוכן להקדמת הבחירות, ככה מהר מהר, לפני שיהיה לו מאוחר מדי.

אז בפעם הבאה שמישהו מפריז בחשיבותם של נאומים באנגלית, תזכרו מה קורה פה בינתיים, מי עושה מה, סתם ככה דרך אגב, בין השורות.

הפקרות

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©