עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

מופע כמו שהפיקה תנועת הליכוד בוועדה לענייני ביקורת המדינה היום לא ראינו מזמן

כבר ראינו שיאי השתלחות והתבהמות בכנסת, אבל מופע כמו שהפיקה תנועת הליכוד בוועדה לענייני ביקורת המדינה היום לא ראינו מזמן. אולי מעולם לא.

כבר ראינו שיאי השתלחות והתבהמות בכנסת, אבל מופע כמו שהפיקה תנועת הליכוד בוועדה לענייני ביקורת המדינה היום לא ראינו מזמן. אולי מעולם לא.

חברי הכנסת של הליכוד דוד ביטן ומיקי זוהר צעקו, השתיקו, גידפו הורים שכולים שבאו להביע את כאבם ואת מחאתם על מה שהם רואים כהתנהלות לא ראויה בטיפול בחקירת אירועי צוק איתן.

חלק מההורים האלה, כאלה שהייתה להם ביקורת, מלווה בכאב אישי גדול, נתקלו בהתנהלות מחפירה מצד חברי הכנסת של הליכוד, בשתיקתו של ראש הממשלה שלא טרח להעיר להם ולהסות אותם.

הורים אלה איבדו את היקר להם מכל במלחמה הזו.

ונדמה ששום דבר כבר לא קדוש לתנועת הליכוד. אפילו לא השכול.

בעוד שבועיים מדינת ישראל תעצור כדי להתייחד עם זכר הנופלים במלחמות ישראל. כולנו נעצור כדי לכבד את זכר כל הנופלים, בכל המלחמות, בלי קשר לשיוך הפוליטי שלהם, ובלי לבזות אף אחד מקרובי המשפחה שלהם.

אני, לצערי, מכיר שכול. מעולם לא ראיתי התנהגות כזו מצד נבחרי ציבור, ולא חשוב אם הייתה פה ממשלה ימנית או שמאלית. של מנחם בגין או של יצחק רבין.

כחבר כנסת אני רוצה להביע את התנערותי המוחלטת מההתנהלות המבישה שראינו בוועדה לענייני ביקורת המדינה היום. כמועמד להנהגת העבודה אני יכול להבטיח לכם שאלה לא הסטנדרטים שלנו. ככה לא מתנהגים עם הורים שכולים.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©