עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

השילוב בצה"ל הנו הבסיס לחברה שוויונית ומאוחדת - לרגל יום האישה הבינלאומי 2017

צה"ל חייב להוות מרחב בטוח לכל אישה שבאה בשורותיו והאחריות לשלומן ולכבודן מוטלת על המערכת כולה.

בתור גבר דוחים אותי דברי הרב לוינשטיין, כלוחם אני נעלב בשם הלוחמים וכאב לא הייתי משאיר את בתי דקה ליד האיש הנבזי הזה, על תפיסותיו החשוכות.

כקונטרה מוחלטת לדברי הרב לוינשטיין ועל הצורך בשילובן של נשים בצה”ל מוזמנות ומוזמנים לקרוא את המאמר --> 

מאמר שכתב ח"כ בר-לב לכבוד יום האישה 2017 שפורסם באתר SALOONA

צה”ל הוא צבא העם, ולכן מחובתו לספק את השוויון הקיים במדינת ישראל הדמוקרטית, עבור כלל המשרתות והמשרתים בשורותיו. השימוש במושג “שוויון” צריך להניע את צה”ל לפעולה מחייבת, שמטרתה בהיבט המגדרי הינה מימוש זכויותיהם של נשים וגברים לשוויון בתרומתם הערכית והמוחשית למדינה ולביטחון ישראל. רק כאשר ייושם עיקרון “האדם הנכון במקום הנכון” בכל שלבי המיון וההכשרה לצה”ל, על כלל המגזרים בחברה הישראלית וללא  הבחנה מגדרית, אז נוכל לדבר גם על צבא עם שוויוני וחברה שוויונית.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©