עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

פולחן האישיות שמטפחת לשכת נתניהו

פולחן האישיות שמטפחת לשכת נתניהו במליארדים מכספי ציבור וכספי חברים עשירים מאוד מדאיג במישור הלאומי, אבל מספק גם לא מעט רגעים קומיים. המאמינים הכי אדוקים בביביזם הרדיקלי הם חבריו לקואליציית הימין, לא אנחנו, העם.

פולחן האישיות שמטפחת לשכת נתניהו במליארדים מכספי ציבור וכספי חברים עשירים מאוד מדאיג במישור הלאומי, אבל מספק גם לא מעט רגעים קומיים.

המאמינים הכי אדוקים בביביזם הרדיקלי הם חבריו לקואליציית הימין, לא אנחנו, העם.

פולחן אישיות מחייב הסחת דעת מתמדת מעניינים חשובים ועיסוק בזוטות שניתן להלהיט סביבן קהל. אז מדברים על שוברים שתיקה במקום על זה שראשי מערכות הבטחון בישראל נחרדים מכוונתו של נתניהו להקים לעצמו זרוע בטחון נפרדת משלו, ללא פיקוח וללא בקרה, תחת הכינוי הנוצץ "סייבר”.

אל תתפתו לזרועות הביביזם הרדיקלי. גם אם אתם רוצים להיות להיט במסיבות, או מקור לשעשוע וצחוק לחבריכם. הרי עוד מעט, כשפרשיות נתניהו יביאו את קיצו הפוליטי, אתם ואתן תהפכו לקומיקאים שאף אחד לא מבין את הבדיחות שלהם. חבל.

18193698 923258111149187 1057567536731227610 n

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©