עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

בר-לב: "נתניהו חשף מידע רגיש בפני חברי קונגרס כדי לשכנעם להתנגד להסכם הגרעין" / נענע10

חבר הכנסת האשים ב"שבתרבות" בב"ש את ראש הממשלה בכך שחשף מידע מודיעיני במטרה לשכנע חברי קונגרס להתנגד להסכם עם איראן. "נתניהו הוא ראש ממשלת המריחות". על לפיד: "הוא דחליל, עומד בשדה ולא עושה דבר".

"נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני חברי קונגרס אמריקאים כדי לשכנע אותם להתנגד להסכם הגרעין עם איראן" ח"כ בר-לב בשבתרבות בב"ש

היום בשבתרבות בבאר שבע בהנחיית רועי כ"ץ, אמר ח"כ בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה, "נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני חברי קונגרס אמריקאים כדי לשכנע אותם להתנגד להסכם הגרעין עם איראן, ופגע בביטחון ישראל" 

על ביקור טראמפ "לסיסמאות הימין יש מחיר, והמחיר הוא שיועציו הקרובים של טראמפ כבר מטילים ספק אם הכותל המערבי הוא שלנו. זאת התוצאה של הימין התאוותני, של נתניהו ובנט, שמתעקשם שמחנה פליטים שועפט זה ירושלים ובסוף אנחנו נאבקים על הכותל המערבי".

על המצב בעזה, אמר ח"כ בר-לב "עזה היא סיר לחץ מבעבע, על סף משבר הומניטרי. עוד דקה הקסאמים יעופו באוויר ותושבי הדרום יחזרו למקלטים, ואז ראש  הממשלה יזכר להביע תמיכה בכוח העמידה של תושבי הדרום."

"הקסאמים כבר באוויר, רק שאנחנו עדיין לא רואים אותם. לצערי הלקח היחיד שביבי וחבר מרעיו למדו מצוק איתן הוא שלא נכון לקרוא להורה שכול שקרן."

עוד הוסיף ח"כ בר-לב: "נתניהו הוא ראש ממשלת המריחות. הוא בורח שוב ושוב מעיסוק בשורשי הבעיות ומעלה סרטונים בפייסבוק במקום לקבל החלטות, לקבוע  מדיניות ולפעול לביטחון הציבור"

על לפיד אמר: "יאיר לפיד הוא דחליל, עומד בשדה ולא עושה דבר. המדיניות שלו היא של אי הבעת דעה ואי נקיטת עמדה בשום נושא."

לכתבה בנושא באתר נענע10 לחצו כאן.

מתוך הפייסבוק של עמר:

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©