עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הפעם על הכוונת של נתניהו: מיטוט התקשורת החופשית והביקורתית בישראל

כדרכו, נתניהו משתמש בשקרים, תחבולות והעמדת פנים כדי להרוס מוסדות ומסורות ישראליים חשובים לכולנו.

הפעם על הכוונת שלו: מיטוט התקשורת החופשית והביקורתית בישראל.

השיטה: לזרוע ספק ופחד בלב כל המעורבים בדבר, תוך שימוש שימוש ציני במקומות העבודה של מאות ואולי אלפי ישראלים, הן בתאגיד והן ברשות השידור.

חשוב להדגיש: נתניהו לא מתעניין בגורלו של גוף תקשורת כזה או אחר, או בגורלם של עובדיו. הוא מעוניין לבצר את שלטונו בכל דרך. ובנקודה הזו בשלטונו הממושך מדי, הוא יודע שהדרך לביצור שלטונו עוברת בהשתקה של ביקורת לגיטימית על התנהלותו האישית והציבורית.

אני מתנגד בכל התוקף לדרך שבה נתניהו מתנהל בשלל סוגיות עקרוניות, אבל הדרך המכוערת שבה הוא מוליך שולל עיתונאים ואת הציבור הרחב סביב השידור הציבורי מכעיסה ומקוממת אותי במיוחד.

ואני גם לא מאמין שכחלון מחזיק בעמדה עקרונית בנוגע לשידור הציבורי. זה תעלול שהוא ונתניהו מעוללים יחד. כזכור לכולנו, הברית האסטרטגית שלו עם ביבי היא מה שאיפשר לחוק העמותות ולחוק ההסדרה לעבור, ואלה מהחוקים האנטי דמוקרטיים והמבישים בתולדות הכנסת.

המסע של נתניהו להרס התקשורת הציבורית בישראל גלוי לציבור כולו עכשיו. אף אחד כבר לא מאמין למילים ולהבטחות שלו, בנושא הזה כמו בנושאים אחרים.

מפלגת העבודה בראשותי תפעל בכל כוחה לשמור על התקשורת הציבורית והחופשית בישראל. בניגוד לקואליציית נתניהו, חופש הדעה והביקורת חיוני בעינינו לקיומה של דמוקרטיה.

וחשוב לא פחות: נפעל להחזיר נורמות של כבוד לעבודה ולעתידם המקצועי של הישראלים.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©