עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ניצול הזדמנויות במקום חרמות - זו הדרך לפעול מול הקהילה הבינלאומית

בעקבות האין מדיניות של נתניהו, התכנסו כ-70 מנציגי העולם בפריז (15/01/2017) על מנת להציע פיתרון לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

בעקבות האין מדיניות של נתניהו, התכנסו כ-70 מנציגי העולם בפריז (15/01/2017) על מנת להציע פיתרון לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

לא משנה מה טיב הפיתרון שמציעים, אם אנו מסכימים לו או לא, עלינו מוטלת האחריות להיות שם ולמשוך במושכות.

אבל נתניהו אלוף בפיספוסי הזדמנויות, ובמקום להבין את צרכייה הלאומיים, הדיפלומטיים והביטחוניים של מדינת ישראל, הוא מעדיף לתת לאחרים לעשות את העבודה בשבילו, בעוד הוא ממשיך לשבת בצד, להחרים ולהתלונן.

זו לא מנהיגות - זו פחדנות.

אז לאחר שנתן להחלטה נגד מדינת ישראל לעבור במועצת הביטחון של האו”ם, היום הוא נתן יד לועידה בינלאומית אחרת להחליט מה נכון בשבילנו.

את המדיניות שלנו - עלינו מוטלת האחריות ליזום ולקבוע. בגלל זה כל-כך חשוב שלא להחרים את הקהילה הבינלאומית, אלא לנצל הזדמנויות ולפעול מבפנים. יש לראות בבידוד המדיני כסכנה מוחשית עבור עצמאותה של מדינת ישראל, ולהחליפו ביוזמה ובמעורבות.

הפגישה בפאריס

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©