עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

האם ארה''ב תשאר לנצח ידידת ישראל? / משלחת בארה''ב

ביקור של משלחת ח"כים בההשתתפות ח"כ בר-לב בקהילות יהודיות בארה''ב

האם ארה"ב תשאר לנצח ידידת ישראל?

בביקור של משלחת ח"כים בקהילות יהודיות בארה"ב, חוזר ונשנה המסר - ישראל הולכת ומאבדת את תמיכת הדור הצעיר בשל מדיניותה האנטי ליברלית. 

גם חלק משמעותי מהמנהיגות הבוגרת אומרת ב"אמריקאית" מנומסת שקשה להם עם מה שקורה בארץ. ולא מדובר רק במה שקרוי הכיבוש או במתווה הכותל, כי אם אפילו יותר בכל הקשור לרשימות שחורות של הרבנות הראשית של רבנים אמריקאים, ועוד ועוד.

רוב יהדות ארה"ב מגדירה עצמה רפורמית, מה שהוגדר גם ע"י שר התיירות, יריב לוין, כמתבוללים שממילא יעלמו.

אז בואו נשים דברים על השולחן: הממשל האמריקאי מעולם לא היה ציוני, והסיבה שהוא תומך כך בישראל, כמעט מאז ומתמיד, היא בזכות התמיכה וההשפעה של הלובי היהודי על הממשל. 

מי שחושב שהתמיכה הזו תשאר כך בעוד עשור, כאשר הדור הנוכחי הצעיר של היהודים יובילו את הקהילה היהודית בארה"ב - פשוט טועה.

לצערי כך פותרים עצמם חלק מחברי למשלחת מהליכוד - מאמירה שמדובר ב"דמוקרטים שמאלנים" ועד לאמירות חסרות אחריות כמו "ממילא התמיכה האמריקאית בישראל מתבססת על הנוצרים האוונגליסטים ולא על היהודים". שבת שלום!

Image may contain: 7 people, people smiling, people standing and suit

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©