עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

החמאס מוביל את ממשלת ישראל / שבתרבות ברחובות

החמאס מוביל את ממשלת ישראל - כשהחמאס רוצה שקט אז יש שקט, וכשהוא רוצה רעש ומלחמה אז יש מלחמה

"החמאס מוביל את ממשלת ישראל" כך ח"כ עמר בר-לב.

ח"כ עמר בר-לב השתתף ב-21.7.18 בשבתרבות ברחובות בהנחיית איתן דנציג והתייחס למצב בדרום: "היוזמה היא בידיי חמאס. החמאס מוביל את ממשלת ישראל - כשהחמאס רוצה שקט אז יש שקט, וכשהוא רוצה רעש ומלחמה אז יש מלחמה. החמאס יצר משוואה בה הם עושים ואנחנו מגיבים, ולכן הם קובעים את המרחק שבין גלי ההסלמה.

כשהתותחים רועמים אנחנו יודעים להשיב אש, אבל הבעיה שבתקופות של שקט אנחנו לא עושים דבר כדי לשנות את המצב. עד שממשלת ישראל לא תנסה לשבור את המעגל הזה, הוא ימשיך - במקרה הטוב ימשיך בצורה הנוכחית ובמקרה הרע זה יהפוך למלחמה שאף אחד לא רוצה בה, שבסופה נהיה בדיוק במקום בו היינו לפני מספר חודשים".

צפו בדבריי שפורסמו בערוץ 10 >> https://www.10.tv/news/168424

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©