עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כנס סייבר בלונדון של ארגון EastWest Institute

כחבר וועדת חוץ ובטחון וכיו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף אני עוקב מקרוב אחר תהליכי ההתעצמות וההתחדשות בזירה הגלובלית, ואחר התקדמותה של ישראל בתהליכים אלו, בלמידתם ובהובלתם.

נכון, נתניהו ריגש מליונים בעולם כולו השבוע עם הופעה נוספת באירוויזיון הבכיינות של הימין, הפעם עם טענה מצוצה מהאצבע על המנון שלא נוגן בטקס שבו כלל לא היה אמור להתנגן.

נכון, כולנו אמורים להתעסק באירוויזיון הבכיינות הימני ולא לשים לב שביקור טראמפ מתפרק לגורמים, ומפרק לגורמים את הסיפור הימני על טראמפ כמושיע וידיד ישראל העצום ביותר מאז מלכת שבא (לפחות).

ובכל זאת, אולי נוכל לעשות מאמץ ולחשוב רגע על משהו אחר. למשל: כנס אליו הוזמנתי, שעסק כולו בסייבר, בסכנותיו ובהזדמנויות שהוא מביא בעידן הנוכחי ובמזרח התיכון. הכנס היה יוזמה של EastWest Institute, ארגון לא ממשלתי העוסק בפתרון קונפליקטים בינלאומיים.

בכנס הזה בלונדון השתתפתי בדיונים עם מומחי בטחון וסייבר מכמה וכמה מדינות, כנציג הישראלי היחידי, והצגתי את התפיסות הישראליות ומוכנות ישראל לעידן הסייבר הפרוע, את הצורך בשת"פ בינלאומי וברגולוזציה בינלאומית בתחום הסייבר.

בין היתר השתתפתי בדיון עם הגנרל האמריקני בדימוס, ד"ר וויליאם פרקר, שגילה סקרנות רבה לגבי מדיניות החוץ של ישראל, ושאל על מקומה של ישראל במזרח התיכון, ועל המהלכים שיש להוביל ביחס לשכנותינו.

כחבר וועדת חוץ ובטחון וכיו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף אני עוקב מקרוב אחר תהליכי ההתעצמות וההתחדשות בזירה הגלובלית, ואחר התקדמותה של ישראל בתהליכים אלו, בלמידתם ובהובלתם.

את ההתעסקות בזוטות ובזריעת שנאה מיותרת כחלק מאירוויזיון בכיינות מתמשך, שמחתי להשאיר לראש הממשלה וללהקת המעודדים שלו בתקשורת הימנית ובעמותות הימין.

גלריית תמונות
חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©