-- הדפסה ---
עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

בשביל הבנים הדרוזים - רצים יחדיו שכם אל שכם

זכות גדולה נפלה בחלקי להזניק את מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" ולהשתתף בו, מה שהפך גם עבורי למסורת שנתית.

16/09/2017

בשביל הבנים הדרוזים - רצים יחדיו שכם אל שכם.

זכות גדולה נפלה בחלקי להזניק את מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" ולהשתתף בו, מה שהפך גם עבורי למסורת שנתית.

רצנו הבוקר עם שחר בין נופי הגליל - למרגלות נבי שועייב, קברו של הנביא יתרו – להנצחת זכרם של הלוחמים הדרוזים שנפלו על הגנת המדינה, כאות תודה לממשיכי דרכם והערכה על שירותם המשמעותי למען ביטחון ישראל.

השנה נוספו לליבנו בכאב רב גם שני גיבורים לוחמי מג"ב, רס"מ האיל סתאוי ורס״מ כמיל שנאן, שנהרגו לפני כחודשיים בפיגוע בהר הבית. יהי זכרם ברוך.

מי יתן ונמשיך לרוץ יחד רק בדרכים שלובות וטובות.

בדבריי עם ההזנקה אמרתי שבעוד אחינו הדרוזים חולקים איתנו בנטל הביטחוני ולצערנו גם במחיר הכבד שלו, הם אינם זוכים להזדמנות שווה לאחר שחרורם משרותם בכוחות הביטחון - לא בתעסוקה, לא במגורים ולא בנושאים רבים אחרים. אני מאחל למדינת ישראל שכפי שהאחדות והשוויון שבאים לידי ביטוי במרוץ הזה בו אלפי אזרחים - ישראלים יהודים וישראלים דרוזים - הרצים שכם אל שכם, כך גם יהיה לאחר השרות הצבאי.

שתהיה שבת שקטה, שבת שלום.

ח"כ עמר בר-לב והרמטכ"ל במירוץ לזכר הבנים הדרוזים

תמונות נוספות:

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.