עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ עמר בר-לב באירוע שבתרבות בגן רווה

אירוע שבתרבות בגן רווה 

“אין יותר ברק חוסיין אובמה ואין יותר ארגוני שמאל, נתניהו פינטז שטראמפ יהיה הזרוע של ממשלת הימין בתפוצות, הלך לישון עם חלום והתעורר לתוך המציאות" כך המועמד להנהגת מפלגת העבודה, ח”כ בר-לב בשבתרבות בגן רוה היום (ש’) השתתף המועמד להנהגת מפלגת העבודה, ח”כ עמר בר-לב, כאורח מרכזי בשבתרבות בגן-רוה בהנחיית אביעד פוהורוליס ואמר "גם טראמפ הבין שאין פתרון אחר זולת הפתרון שאנחנו מציעים.

המציאות לא משתנה, גם למי שמנסה לברוח או להתעלם ממנה. עכשיו לביבי אין יותר את מי להאשים, לא את ברק חוסיין אובמה ולא את ארגוני השמאל, ובעוד הוא מנסה לשרוד את החקירות, טראמפ לא רואה בעיניים ואין לו זמן למשחקים”.על אישור הקבינט להקמת יישוב חדש למפוני עמונה, אמר ח”כ בר-לב: "אותה ממשלה, אותה מקהלה נודדת שהבטיחה הבטחות לאנשי עמונה לפני הפינוי, היא המקהלה שבמקום לשכן אותם בתוך הגושים ממשיכה למכור להם שקרים ולהאכיל אותם לוקשים”.

בר-לב התייחס לפריימריז במפלגת העבודה ואמר כי: "מיד כשאבחר אקרא לפריימריז פתוחים על הנהגת המחנה בהם ישתתפו ציפי לבני, אהוד ברק, כחלון ולפיד"בנושא התאגיד הוסיף: “נתניהו עשה לכחלון שבוע נעים בגב, עד שהוא נרדם והתעורר עם סכין שננעצה היטב בעמוד השדרה שלו.

מעניין שביבי לא חשב על המשפחות של עובדי רשות השידור כשהוא קרא להם חמאסניקים. גם הם יתעוררו ויבינו שהם לא יותר מעוד גשר שהוא מסדר לעצמו כדי לעבור את תהום החקירות”

ganrave

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©