עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

תומך במהלכים אמריקאים להטלת סנקציות על איראן / כאן11

בר-לב לתכנית ערב ערב בהגשת ליאת רגב בכאן11, מתוך ראיון שנערך ב-30.4.18

"תומך בהוספת מהלכים אמריקאים להטלת סנקציות על איראן נגד פיתוח טילים ונגד הפרקוסיז שלה."

עוד הוסיף בר-לב "הסכם לא טוב עדיף על העדר הסכם.  אם ארה"ב תצא מההסכם, האיראנים יראו עצמם משוחררים לגמרי מלקיים את ההסכם, וזה יותר גרוע מהמצב הנוכחי בו האיראנים מפחדים ומקיימים את ההסכם ב-100 או 90 אחוז, או בצורה חלקית כזו או אחרת. זה עדיף שההסכם ימשך עוד כמה שנים, ובינתיים יאפשר לישראל להשקיע מאמצים בימים שאחרי ההסכם, וחשוב לתת למערכת הביטחון זמן להתארגן לכך. אני מצטט את הרמטכ"ל שאמר שאם איראן תפר את הסכם הגרעין - אנחנו נדע על כך, ולכן להערכתו - יהיה לנו מספיק זה להתארגן לכך".

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©