עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כל עוד משא ומתן להסכם שלום לא נראה באופק, לא נכון להוסיף תנאים מקדימים לפתיחתו

כל עוד משא ומתן להסכם שלום לא נראה באופק, לא נכון להוסיף תנאים מקדימים לפתיחתו או לצאת בהצהרות של פינוי או השארת התנחלויות.

כל עוד משא ומתן להסכם שלום לא נראה באופק, לא נכון להוסיף תנאים מקדימים לפתיחתו או לצאת בהצהרות של פינוי או השארת התנחלויות.

בזמן הזה, במקום לשמר מצב של סטטוס קוו מדומיין - חייבים להתחיל בתהליך ההיפרדות מהפלסטינים, תוך שמירה על ביטחון ישראל, לפני שיהיה מאוחר מדי.

מה זה בעצם אומר? בשלב המיידי יש להפסיק את הבנייה מחוץ לגושי ההתיישבות, ולאחר מכן להעביר בכנסת חוק פינוי-פיצוי מרצון למתנחלים החיים מחוץ לגושים וליישמו.

המחנה שלנו, הציוני, מציע לא רק תקווה, אלא גם דרך פעולה קונקרטית, כזו שיכולה לשנות את המציאות. 

זוהי התהום האידיאולוגית הפעורה בינינו לבין הימין - עליה נאבק ואותה נוביל כשנהיה בשלטון, באופן חד-משמעי וברור.

האזינו לראיון שערך איתי הבוקר אראל סג"ל בגלצ בתגובה לדבריי גבאי >>

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©