עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כשלא יורים עלינו - הקואליציה לא סופרת את ביטחונם של אזרחי הצפון

כשהמצב מתערער, פתאום כולם מדברים על חשיבות המיגון והממ"דים בצפון, בעוד רק לפני חודשים מספר היתה זו אותה הקואליציה שהתנגדה שוב להצעות החוק שהעלתי שמטרתה לתת מענק לצורך הוספת מרחב מוגן דירתי וקומתי בישובים סמוכים לגבול. 

כשלא יורים עלינו - הקואליציה לא סופרת את ביטחונם של אזרחי הצפון.

אבל כשהמצב מתערער, פתאום כולם מדברים על חשיבות המיגון והממ"דים בצפון, בעוד רק לפני חודשים מספר היתה זו אותה הקואליציה שהתנגדה שוב להצעות החוק שהעלתי שמטרתה לתת מענק לצורך הוספת מרחב מוגן דירתי וקומתי בישובים סמוכים לגבול. 

מדובר בצורך קיומי בסיסי לתושבי הצפון, אבל בפועל, ביומיום - ממשלת ישראל המשיכה להפנות להם עורף.

ואם להתייחס שוב לסבב ההסלמה הנוכחי, בראיה מפוקחת: 1. ביטחון ישראל היום איתן יותר מאשר היה לפני האירוע. 2. כל רואי השחורות בעניין האיום האיראני ו/או איום חיזבאללה - יוכלים להירגע, ולהפסיק להפחיד את הציבור.

אנחנו נמצאים במערכה מתמשכת - גם בסבבים הקודמים האיראנים והסורים נכשלו, גם במקרה הזה הם נכשלו, וכך גם יהיה אם ינסו להתבסס באזורנו או רק יחשבו לפעול כנגדנו פעם נוספת.

צפו בראיון שנערך אתי בחדשות הבוקר של קשת >>

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©