עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

נתניהו לא כשיר להוביל את המדינה ועליו להכריז מידית על נבצרות / ווינט

"מבחינת הקוד המוסרי של מדינת ישראל וכבודו העצמי - על נתניהו להודיע על נבצרות" צפו בדבריי ח"כ עמר בר-לב לחדשות ווינט >>

 

נתניהו לא כשיר להוביל את מדינת ישראל. גם להנהיג רפובליקת בננות בעת הזו היא משימה שגדולה עליו בכמה וכמה רמות. לכן עליו להכריז מידית על נבצרות.

אם נשאר בנתניהו עוד קמצוץ של כבוד עצמי, ואולי איזו אמת מידה בסיסית של מוסר מינימאלי, הוא חייב להודיע על נבצרות מידית, ותוך כ-100 ימים תערכנה בחירות כלליות.

הדילוג הזה משוחד לשוחד - זו אומנות של תרבות עבריינית, מהשפלות ביותר שידעה המדינה. 

מהמלצות משטרה וטענות מוצקות לתשתית ראייתית לעבירות שוחד נגד רוה”מ, דרך חשדות לניסיון חמור של מקורבים לשחד שופטת עם קידום בתמורה לסגירת תיקים, ועד סגירה עם (עוד) עד מדינה מקורב, שצפוי להעיד על יחסי קח ותן הכוללים הענקת הטבות ענק לבזק בתמורה לסיקור אוהד באתר וואלה - זה הרבה מעבר לחציית קווי מוסר אדומים, זה בגידה בציבור והשחתה של מדינה שלמה.

הנאמנות העיוורת של שרי הממשלה, ושל כלל הגורמים בימין - לא מחמיאה לאף אחד מהם. ביום שאחרי המבול, הם יהיו חלק מאותה היסטוריה של תפיסה ערכית מעוותת, אותה נצטרך לנקות מהעולם.

צפו בדבריי לחדשות ווינט >> https://www.youtube.com/watch?v=sgldpbjbkNc&t=39s

 

Image may contain: 1 person

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©