-- הדפסה ---
עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

פגוש את העיתונות: לא נאפשר לאיראן להחזיק את השאלטר להצתת האיזור

"מדינת ישראל היכתה מכה קשה את מערכות הסורים והאיראנים, והמסר הזה נקלט" כך ח"כ עמר בר-לב לרינה מצליח בחדשות 2 / 10.2.18 >>

19/03/2018

המערכה היום בצפון הוכיחה שאנחנו לא נאפשר לאיראן להחזיק את השאלטר להצתת האיזור.

האיראנים ניסו לבחון אותנו עם פרובוקציה מזדמנת, אך הם כשלו במבחן. הם לא העריכו שהתגובה הישראלית תהיה בכזו עוצמה ונחישות.

ידו של צה"ל, בניצוחו של הרמטכ"ל ומפקד חיל האוויר, הייתה על העליונה, כשהבהירו באופן ברור שלא נקבל שום התבוססות צבאית איראנית המאיימת על ביטחון אזרחי ישראל. 

המסר נקלט - האיראנים קיבלו מכה קשה, הסורים קיבלו מכה קשה וגם הרוסים מבינים את זה.

ומשפט אחרון לנוכח כל הפרשנויות היום ונבואות הזעם - אין מה להיבהל ואין מה להפחיד את אזרחי המדינה. מצבנו הביטחוני הערב טוב יותר מאשר היה אמש. אכן זו אינה המערכה האחרונה, אך גם אין זה אומר שאנו בדרך להתדרדרות, להפך - הם למדו שיעור חשוב, ובפעם הבאה יחשבו פעמיים לפני מעשה. כל ניסיון לחציית קו אדום יהיה בעל השלכות קשות.


עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.