עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

כאן11 / זמן הפציעות השאול של נתניהו

צפו בדבריי לחדשות שישי בכאן11, 2.3.18 

איומים, אולטימטומים ולחצים - הם השולטים במי שחולשתו העיקרית היא שחיתותו. נתניהו נמצא בזמן פציעות שאול, בדילוג שבין הפרשיות, ובדרך הוא דוחף מדינה שלמה לאבדון.

חוק הגיוס כתחפושת, בלימת התקציב ככיסוי, וכל הדיבורים על בחירות - כולם חריקות רקע של הקואליציה, שנועדו להסיט את הדיון מראש ממשלה שאיבד כל תוקף מוסרי לקבל החלטות ולבצע תפקידו, כזה השקוע עמוקות בחקירות והמלצות.

נתניהו חלש, שותפיו לקואליציה מזנבים בו וסופו ידוע מראש. כך אי אפשר להוביל מדינה. גם אם ימשיך לנסות לברוח בטיסות שבועיות, חולשת השחיתות שלו היא שתכניע אותו, ממנה כבר לא יוכל לברוח.

צפו בדבריי לחדשות שישי בכאן11, 2.3.18 >>https://www.youtube.com/watch?v=4og4k9LZMEw

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©