עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

אנו מתדרדרים למלחמה שאיננו חפצים בה

השיגורים מעזה: פגיעה ישירה בבית בב"ש. הקבינט חסר כיוון, לא יוזם וההרתעה נשחקת - והוא ממשיך לשחק לידיי חמאס שקובע את גורלנו.

אנו מתדרדרים למלחמה שאיננו חפצים בה, בשל אוזלת ידו של קבינט העסוק בקרבות מתוקשרים במקום ביוזמה וקידום מהלכים. 

מקבינט שדן בכובד ראש, בענייניות ובדלתיים סגורות בענייני חיים ומוות, התרגלנו לצערי כבר להדלפות שכל מטרתן הוא ניגוח פוליטי. אך הפעם הגדיל שר הביטחון לעשות, והדליף את עמדותיו עוד לפני התכנסות הקבינט - כי מה שמוביל את ליברמן זה הקרב הפוליטי שלו מול בנט על הימין, הרבה יותר מאשר המאבק הלאומי שלנו מול החמאס. 

בגלל טקטיקות פוליטיות פומביות - אנחנו עוד עלולים למצוא את עצמנו במלחמה, שברור כבר עכשיו שלא תוביל לשום מקום.

שוב במקום להציע אסטרטגיה, במקום שהממשלה תגיד אם יש לה יעדים בעניין עזה ומה הם, כל מה שעושים חברי הקבינט זה להוציא הודעות מאיימות לתקשורת, בזמן שהאזרחיות והאזרחים בעוטף לא יודעים עבור מה אנחנו נלחמים ועבור מה הם סופגים את האש הכבדה הזו כבר שישה חודשים.

הקבינט חסר כיוון, לא יוזם וההרתעה נשחקת - והוא ממשיך לשחק לידיי חמאס שקובע את גורלנו.

האזינו לראיון שנערך איתי הערב בכאן רשת ב' עם רן בנימיני ואמילי עמרוסי >> https://www.youtube.com/watch?v=P93BtezEUHQ&feature=youtu.be

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©