עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

חדשות הלילה / על המלצות המשטרה בפרשת הצוללות

הסביבה הרקובה סביב ראש הממשלה היא בעייתית מאד

ח"כ בר-לב בראיון לחדשות הלילה אצל עמליה דואק על המלצות המשטרה 8.11.18:

כלכך הרבה אנשים בסביבת רוה"מ מעורבים במזימה נגד ביטחון ישראל.

מבחינת המשטרה כרגע אולי נתניהו לא מעורב, אבל הבעיה שיש סביבו אנשים רבים המעורבים בפרשה - כולם חשודים בפרשה. הסביבה הרקובה היא בעייתית מאד.

בנוסף, בוועדת חוץ וביטחון בחנו את נהלי מנה"ר, והתברר לנו שדרישת חיל הים היתה לספינות מסויימות מסויים, אותו אישר הקבינט, וכעבור כמה חודשים היה שינוי, מספינות קטנות לגדולות, ספינות שטיסינקרופ הגרמנית היא הייצרנית שלהן.

ראש הממשלה לא שאל מדוע חל שינוי בדרישת חיל הים וששר הביטחון לא ידע על הדברים. גם מבחינת הדרישה המבצעית והשינוי של חיל הים זה מאד מוזר, זאת לצד פרשה נוספת - של מי אישר את העסקה עם המצרים?  גם את זה צריך לשאול.

גם אם ראש הממשלה "רק" הזיז את הראש הצידה כדי לא לראות דברים, כפי שאני מצפה מראש הממשלה שיראה וישאל - זה מאד מטריד אותי.

https://www.youtube.com/watch?v=TTYqlKOeLLw

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©