עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

על חיסול קאסם סולימאני - רדיו חיפה זירה חופשית בהנחיית אלי לוי וענבר דותן

הלוואי וממשלת ישראל הייתה מגלה נחישות כמו ממשל טראמפ בחיסול אויביה

ח״כ עמר בר-לב (העבודה-גשר) על חיסול קאסם סולימאני - רדיו חיפה זירה חופשית בהנחיית אלי לוי וענבר דותן

ביום שישי, ה-3 לינואר, 2020, התראיינתי לתכנית "זירה חופשית" ברדיו חיפה בהנחיית אלוי וענבר דותן ודיבר על חיסולו של מייג'ור-גנרל קאסם סולימאני שעות ספורות לפני כן.

שמחתי על הנחישות שגילה הנשיא טראמפ בחיסולו של מפקד כוח קודס של משמרות המהפכה – וראש הנחש שעמד כמעט מאחורי כל מתקפה על ישראלים בחו"ל ושיגור רקטות אל עבר ישראל ממספר חזיתות. סולימאני היה בן-מוות וטראמפ גילה, בדיוק כפי שעשה כשהורה על המתקפה שהובילה לחיסולו של מנהיג דאע"ש אבו-באכר אל-בגדאדי, אומץ ונחישות ברצון לסלק מהזירה אויב אכזר של מדינתו. זה היה ביצוע חלק ומרשים מאוד מבחינה מודיעינית.

זאת הזדמנות עבורנו לא להתלבט באסטרטגיות גדולות. סולימאני היה רוצח נתעב מבחינתנו, תקיפותיו נגד ישראלים בארץ ובחו"ל, שלא לדבר על הבסיס האיראני שהקים בעשר אצבעותיו בסוריה. יש לנו סיבה טובה מאוד לשמוח שהוא חוסל.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©