עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הכנס השנתי של ארגון צעירי בני ברית העולמי באורלנדו

סופ"ש של תקווה יחד עם 4000 צעירות וצעירים יהודים מכל העולם

הסופ"ש אני מוקף תקווה. יחד עם 4,000 צעירות וצעירים יהודים מכל העולם, פעילים חברתיים, סקרנים, מלאי תקווה, אמונה ומרץ, התאספנו כולנו בכנס הבינלאומי השנתי של תנועת BBYO באורלנדו. 

הם השליחים שלנו בכל מקום, אוהבים את ישראל ומלאי גאווה ביהדותם.

מול כל הציניות סביב, צריך להסתכל גם על נקודות האור - צומח לו דור עתיד כמו שחלמנו - מדבר ערכים, חושב מנהיגות ובעל יוזמה לשנות. 

תכף נתחיל להתכונן לארוחת השבת, אולי הגדולה ביותר שהשתתפתי בה אי פעם, כזו שמכילה את כולם. הולך להיות מעניין. שבת שלום!

Image may contain: 35 people, people smiling, people sitting 

Image may contain: 2 people

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
בהפגנה: לא נשקוט עד שמדינת ישראל תעלה את כל יהודי אתיופיה לארץ ישראל

נאומו של ח"כ עמר בר-לב בהפגנה של המאבק להעלאת יהודי אתיופיה

ארבעים שנה למכתב הקצינים

חלפו 40 שנה מאז חתמתי יחד עם קבוצה של כ-400 קציני מילואים על "מכתב הקצינים" - והשאיפה לשלום והסדר מדיני עודנה חיה וקיימת. 

מי פועל נגד החינוך הממלכתי?

ראו תגובתי מעל בימת הכנסת להצעת חוק נוראית נוספת, הפעם בנושא חינוך 

לא נאפשר לאיראן להחזיק את השאלטר להצתת האיזור

"מדינת ישראל היכתה מכה קשה את מערכות הסורים והאיראנים, והמסר הזה נקלט" כך ח"כ עמר בר-לב לרינה מצליח בחדשות 2 / 10.2.18 >>

כשלא יורים עלינו - הקואליציה לא סופרת את ביטחונם של אזרחי הצפון

כשהמצב מתערער, פתאום כולם מדברים על חשיבות המיגון והממ"דים בצפון, בעוד רק לפני חודשים מספר היתה זו אותה הקואליציה שהתנגדה שוב להצעות החוק שהעלתי שמטרתה לתת מענק לצורך הוספת מרחב מוגן דירתי וקומתי בישובים סמוכים לגבול. 

50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

בין לבין - בין אדם לחברו ובין אדם למקום / יום כיפור תשע"ח

הימים האחרונים בעוצמתם הכואבת כאילו נכתבו כדי לתת לנו בעיטה בבטן, שנגיע לקצה גבול הקיבולת, כדי להבין שאין מנוס מלפתוח דף חדש כבר בשנה הקרובה.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב (המחנה הציוני) חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת, יו"ר וועדת המשנה למוכנות צה"ל וביטחון שוטף, וממלא מקום בועדת הכספים. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, מקים ויו"ר תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פועל למען ביטחון ישראל, החזון הציוני ולמען צדק חברתי וחיזוק הדמוקרטיה בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©