עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

סיור בבקעה - 25 שנים אחרי ששירתתי כמח"ט הבקעה

לפני 25 שנה שירתתי כמח"ט הבקעה. אתמול הגענו לסיור באותו השטח - תוואי הנוף כמעט לא השתנה, הצוות כן (ראו בתמונה), אך המטרה עודנה נשארה - להגן על ישובי הבקעה.

כשהשקפנו ממוצב טובלן שבבקעת הירדן, סיפרתי על ההחלטה שקיבלתי כמח"ט לסגור את המוצב, יחד עם מוצבים נוספים בבקעה, אשר מזה זמן, כבר אז הפסיקו לשמש עבור מטרתם המקורית. 

החלטה אמיצה אחת נעשתה אז, וכעת יש להוביל גם תהליכים והחלטות נוספות, שמטרתם לחזק את המחוייבות של המדינה לביטחונם האזרחי של אותם יישובים ותושבים, לשפר את התשתיות הציבוריות ולדאוג להתייחסות מוסדית ראויה - למחייה, לחקלאות ולפיתוח ההתיישבות העובדת.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©