עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הברית שלי עם קהילת יוצאי אתיופיה נכרתה בלילה אחד בשנת 1984 - ציון 25 שנים לעליות יהודי אתיופיה בכנסת

בתאריך 6/3/2017 ציינו בכנסת את העליות מאתיופיה במהלך 25 השנים האחרונות.

בתאריך 6/3/2017 ציינו בכנסת את העליות מאתיופיה במהלך 25 השנים האחרונות.

הברית שלי עם קהילת יוצאי אתיופיה נכרתה בלילה אחד בשנת 1984. הייתי אז מפקד סיירת מטכ"ל והשתתפתי באחד ממבצעי העליה. לאחר שעות רבות של טיסה בהרקולס, נחתנו אי שם בסודן בחושך מוחלט והמראה שנגלה בפניי היה בלתי רגיל.

פגשתי בעשרות עולים, שעברו מסע ארוך ומייגע על מנת להגשים את החלום הציוני - לעלות למדינת ישראל, מדינת הלאום של העם היהודי.

כדי להלחם בגזענות הפושעת, על ממשלת נתניהו לעמוד בהתחייבויותיה הבסיסיות לקהילת יוצאי אתיופיה, ולהפנות את התקציבים המתאימים כדי לממשם.

לא הנחתי ואני לא מתכוון להניח לסיפור הזה עד שיעשה צדק. אין סיפור ציוני אחד, אלא סיפורים המון והם מגוונים ומעוררי תקווה שיום אחד - המקום הזה יאפשר שוויון הזדמנויות וצדק שווה לכולם.

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
ארבעים שנה למכתב הקצינים

חלפו 40 שנה מאז חתמתי יחד עם קבוצה של כ-400 קציני מילואים על "מכתב הקצינים" - והשאיפה לשלום והסדר מדיני עודנה חיה וקיימת. 

מי קובע ומי פועל נגד החינוך הממלכתי

ראו תגובתי מעל בימת הכנסת להצעת חוק נוראית נוספת, הפעם בנושא חינוך 

כשלא יורים עלינו - הקואליציה לא סופרת את ביטחונם של אזרחי הצפון

כשהמצב מתערער, פתאום כולם מדברים על חשיבות המיגון והממ"דים בצפון, בעוד רק לפני חודשים מספר היתה זו אותה הקואליציה שהתנגדה שוב להצעות החוק שהעלתי שמטרתה לתת מענק לצורך הוספת מרחב מוגן דירתי וקומתי בישובים סמוכים לגבול. 

שירות נשים בצבא וכלוחמות בפרט - חשוב להתעצמות צה''ל

"מצפה משר הביטחון להפסיק מימון למכינות קד"צ שמי מראשיהן מתבטא נגד צה"ל" כך ח"כ עמר בר-לב, ערוץ הכנסת

תשובת שר הביטחון לשאילתה בנושא תקיפת חייל דרוזי בצה"ל

תשובתו של שר הביטחון לשאילתה שהגשתי: "עם העברת המידע אודות האירוע נפתחה בעניין חקירת מצ"ח ושני החשודים בתקיפה עצורים כיום בהתאם לפקודת מעצר שהוארכה על ידי בית הדין הצבאי. בנוסף צפוי להיערך תחקיר שיבחן את התנהלות היחידה והמפקדים".

50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

"חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה" / ראיון ב"כאן 11"

חוק הגיוס מוכיח שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה - לא על ידי מפלגת יש עתיד בכנסת הקודמת ולא על ידי החרדים בכנסת הזו.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©