עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

מיקי רוזנטל מודיע על תמיכה בח"כ בר-לב בפריימריז לראשות מפלגת העבודה

מיקי רוזנטל, שאני גאה לקרוא לו חבר - הוא לוחם במובן המזוקק והמרתק ביותר של המילה, אשר מאבקו העיקש בשחיתות הוא אור לכולנו. מיקי ואני שותפים לעקרונות היסוד כי למדינת ישראל מגיעה מנהיגות הגונה וישרה, מנהיגות אחראית ומאחדת. אני מבטיח לך מיקי, שאעמוד ברף הגבוה שהצבת לי ומבטיח שיחד נחזיר את המפלגה למגרש הלאומי, שם המאבק עוד לפנינו.

מתוך הפוסט של ח"כ מיקי רוזנטל:

עׂמר בר-לב הוא האיש שלי. נקי כפיים וישר דרך, אפשר לסמוך עליו שכשהוא אומר "אחרי" הוא מתכוון לזה. האיש הצנוע הזה קורץ מחומרים של מנהיגות. שקול, קר רוח, אחראי. שוחר שלום שיודע מלחמה. הוא מסוגל ללכד שורות מפלגה מפוררת ולהשיב את התקווה והאמונה למדינה.

עׂמר לא מושלם, אבל הוא בן אדם. אני אוהב אותו. ישראל משוועת לאנשים מסוגו. מנהיגות עם יושרה.

זו עמדתי בתמצית למען חסרי הסבלנות או קצרי הזמן. למי שבכל זאת מתעניין – להלן הסבר מורחב:

השחיתות, ותחושת המיאוס שבצידה, היא בעיני האיום האסטרטגי הגדול ביותר על ישראל. מדינות מוכות ומובסות על-ידי כוחות מבחוץ רק לאחר שנרקבו מבפנים. לרבים יש תחושה שמדינת ישראל חזקה מתמיד ובידיה כלי נשק מתוחכמים ועוצמה אדירה ואילו אויבנו חלשים מאי-פעם. אלא שהשחיתות פשטה עד לראש, והיא מאכלת. המערכה על הבית היא קודם-כל המערכה על ניקיונו.

ראש הממשלה בחקירות, החשדות כבדים, טרם נפלה החלטה האם להעמידו לדין, אבל החותמת כבר הוטבעה על מצחו בשעה שעלה על דוכן הכנסת ואמר שמותר לקבל מתנות מחברים, במאות אלפי שקלים, ויש כאלה שחושבים שהוא צודק. שזה נסלח שבעלי הון מממנים לראש מותרות וסיגרים ומפנקים את משפחתו בטיסות ובמלונות פאר.

בממשלתו יושבים חשודים נוספים, וגם כמה שרים שכבר הורשעו בדין, וכאלה שהיו צריכים להיות מורשעים אבל העדים נעלמו באופן מסתורי. ואנחנו שותקים. התרגלנו לתמונות של נשיאים, ראשי ממשלה, חברי כנסת, ראשי רשויות, רבנים ושאר בכירים הנכנסים ויוצאים בתחנות משטרה, הולכים ובאים בשערי הכלא.

לא כולם מושחתים, זה נכון, אבל יש בקואליציה הזו יותר מדי מושחתים, ואפילו מתי מעט הם סכנה גדולה אם הם אנשים חשובים מאוד. המדינה נרקבת בשל כמה תפוחים גדולים ונגועים בארגז והיא משוועת למנהיגות הגונה וישרה, לא נצלנית ונהנתנית. האם אין כזו בקרבנו? לא יכול להיות שאין.

יוסי שריד ז"ל (שהטור הזה נכתב בהשראתו ועל סמך דברים שרשמתי מפיו בעת שהייתי עיתונאי), אמר: "יושר ואמינות אינם רק מידות נאות להתגדר בהן. אמינות של מנהיגות היא תנאי הכרחי לאמון הציבור, ובלי אמון ייפרע עם, תיפרע מדינה. אין רכיב יותר חיוני ממנו במכלול הזה שמוגדר כביטחון לאומי. אנשים צעירים לא יתגייסו, בוודאי לא ייצאו למלחמה, אם לא יאמינו שהשיקולים שם למעלה הם באמת שיקולים נקיים, לגופו של עניין, הנגזרים מטובת הכלל ומהאינטרס הלאומי העליון; אם לא יאמינו שאלו שיקולים המנוערים כליל מאינטרסים אישיים, אופורטוניסטיים, של מקבלי ההחלטות, המבקשים להיחלץ מצרותיהם שלהם ולשפר עמדות".

אין זה סוד שמהלכים משמעותיים במדיניות הישראלית יוחסו בשנים האחרונות למצבם של פוליטיקאים מסוימים, ולאו דווקא למצבה של המדינה. פרשנויות מפרשנויות שונות ניתנו, כדוגמא, למהלך ההתנתקות של אריאל שרון, כמו גם למהלך המלחמה בלבנון של אהוד אולמרט. מה מתכנן לכם הראש כדי להימלט מאימת הדין? ​

הערך של "אחרי" אינו ערך תיאורטי, שעוסקים בו בקורסי הדרכה ובסדרות חינוך בלבד. הוא מושג אקטואלי ומעשי, הצומח מתוך מציאות החיים שלנו כאן – מציאות חיים וגם מציאות מוות. ערך ה"אחרי" אינו קיים, אלא בפיהם של אנשים הגונים הראויים להנהגה.

הגיע זמנם של הרציניים, השקולים, הצנועים והלא מוכתמים מהזן של עׂמר בר-לב. מנהיג להתגאות בו.

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
מסה קריטית של שחיתות סביב בנימין נתניהו

בימים האחרונים אנחנו עדים לכך שקבוצה סגורה של מקורבים מובילה את המערכת הציבורית לשיתוק וניוון, פוגעת בכלי התקשורת, בדמוקרטיה ובביטחון הלאומי שלנו. כאשר כל הכוורת המקורבת לרוה”מ נחקרת או חשודה בפרשות שוחד ושחיתות, זו בהחלט אינה תופעה שולית אלא מסה קריטית והרסנית. 

היום השכימה מפלגת העבודה לבוקר חדש בראשותו של אבי גבאי היו"ר הנבחר שלנו

זו לא הפעם הראשונה שמפלגת העבודה ידעה להתחדש ולרענן את הנהגתה. בניגוד לציניקנים, אני רואה בכך פעולה מבורכת, שמזרימה דם חדש למפלגה, ודאי בזמן שהיא נמצאת באופוזיציה וצריכה למצוא כל העת דרכים להגיע לעמדת השפעה.

ברכות חמות לאבי גבאי על היבחרו להנהגת מפלגת העבודה

מפלגת העבודה יוצאת הערב לדרך חדשה עם תקווה חדשה. דרך של אחדות השורות ובשורה אמתית ורעננה לקראת המאבק על ליבו של הציבור הישראלי ומאבק מול הימין למימוש החזון הציוני - מדינת הלאום של העם היהודי, דמוקרטית, בטוחה וצודקת.

יום הבוחר/ת – הזמן להיאבק. הזמן לשנות.

כולי אמונה שביום זה, בשעות אלו, אנו צועדים לקראת דרך חדשה. דרך בה נפשיל שרוולים, נאחד ונרחיב שורותינו, ונאבק בגאון על האידיאולוגיה והערכים שלנו, על דמוקרטיה, על צדק חברתי, על ביטחון ועל עתידנו פה.

אני גאה במסע שערכנו. תודה

דרכי במפלגת העבודה ממשיכה, ותמשיך ביתר שאת. בייחוד עכשיו, כשיש צורך באיחוי ואיחוד השורות לקראת תנועה קדימה. אני אמשיך להוביל את הקו של ביטחון ושלום, ואמשיך להיאבק כדי להחזיר את המפלגה למעמד מוביל ולאמון הציבור הרחב במדינת ישראל.

יום הבחירות להנהגת מפלגת העבודה - גלריית תמונות של פעילי המטה בכל הארץ

תודה למאות הפעילות והפעילים שהתאמצו ותרמו ביום הבחירות להנהגת מפלגת העבודה! אספנו כמה מהתמונות שנשלחו אלינו מרחבי הארץ.

מוכנים להפתעה?

"הארץ", Ynet ו"גלובס" כותבים על ההפתעה הקרובה של הבחירות להנהגת העבודה.

11 בבוקר בקלפי ביגור, כי הקיבוצים חשובים לי

את יום הבחירות פתחתי בקלפי בקיבוץ יגור - צאו להצביע ולנצח! בתמונות: תומכי ופעילי עמר בר-לב שפרוסים בכל הקלפיות בארץ.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©