עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

פנייה אישית מח"כ עמר בר-לב

פיזור הכנסת ה-19 נותן לי הזדמנות טובה, גם באמצע הפריימריס, לעצור ולהציג לכם ולכן, את העשייה שלי במהלך השנתיים שכיהנתי כח"כ. במהלך השנתיים האחרונות, התמקדתי כפי שהתחייבתי לפני שנבחרת לכנסת בשני תחומים "קטנים": צמצום הפערים בחברה הישראלית ויצירת תשתית להסדר מדיני.

חברות וחברים,
פיזור הכנסת ה-19 נותן לי הזדמנות טובה, גם באמצע הפריימריס, לעצור ולהציג לכם ולכן, את העשייה שלי במהלך השנתיים שכיהנתי כח"כ. בלי לחפור הרבה (לאמיצים מבינכם צירפתי לינקים עם פירוט), ניתן לומר שבמהלך השנתיים האחרונות, התמקדתי כפי שהתחייבתי לפני שנבחרת לכנסת בשני תחומים "קטנים": צמצום הפערים בחברה הישראלית ויצירת תשתית להסדר מדיני.

לפני שאציג לכם ולכן את עיקרי העשייה, אני פונה ומבקש מכל אחד ואחת, להירתם לקמפיין של מפלגת העבודה לכנסת. יש לנו הזדמנות לקחת את ההגה ולשנות באופן חד את הכיוון שאליו מובלת מדינת ישראל והחובה היא על כל אחד ואחת מאיתנו, לעשות כל שביכולתו בכדי שיצחק הרצוג יהיה ראש הממשלה הבא ומפלגת העבודה תחזור לנווט את המדינה.

בכדי שיהיו לכם ולכן עוד כמה סיבות טובות להצביע לי, הנה עיקרי העשייה שלי במהלך השנתיים האחרונות:

מדיני-ביטחוני: 

קידמתי והצגתי יוזמות מדיניות השמות במרכז את החזון הציוני של ישראל כמדינה דמוקרטית בעלת רוב יהודי מובהק. נלחמתי כנגד העלאת תקציב הביטחון. הייתי מעורב באופן מרכזי בחקיקת החוק לשוויון בנטל וטיפלתי בכל סוגיות כח האדם בצה"ל במסגרת תפקידי כיו"ר ועדת המשנה למשאבי אנוש בוועדת החוץ והביטחון.
להרחבה לחצו כאן

צמצום הפערים בין מרכז לפריפריה:

נאבקתי למען מפעלים ומקומות עבודה בפריפריה, עסקתי בטיפול שורש בסוגיית גיוסם של בני העדה האתיופית, הקמתי את השדולה לנוער בפריפריה והגשתי הצעות חוק רלוונטיות לצמצום הפערים בקרב בני נוער.
להרחבה בנושא לחצו כאן

שילוב מיעוטים ומלחמה בגזענות:

נלחמתי כנגד תופעות של גזענות ואלימות, עסקתי והובלתי בסיעה ובכנסת את הקו הפרגמטי בכל נושא הקרקעות של הבדואים בנגב ופעלתי בוועדת הפנים ובמקומות נוספים למען מציאת פתרון לבעיית הקרקעות של היישובים הערבים, הדרוזים והבדואים.
להרחבה לחצו כאן

חקלאות והתיישבות:

לקחתי על עצמי להיות יו"ר השדולה החקלאית ובמסגרת זו עסקתי במאבק של התנועה הקיבוצית ותנועת המושבים לסיום הקפאת הבנייה, ייצגתי את החקלאים בנושאים מגוונים ושימשתי כנציג מפלגת העבודה בכלל הפורומים ההתיישבותיים.
להרחבה לחצו כאן

פנסיה הוגנת:

הקמתי ביחד עם ח"כ מיכל בירן את השדולה למען פנסיה הוגנת שבמסגרתה הגשנו הצעת חוק לקידום קרן פנסיה ממלכתית, פעלנו מול הממונה על הביטוח לקידום המודל הצ'יליאני והעלנו את המודעות הציבורית לנושא הפנסיה.
להרחבה לחצו כאן

מילה לסיום,

בבחירות הקודמות "הדגל" המדיני-ביטחוני הוסתר. כמי שעסק והשקיע שנים גם בתחום החברתי וגם בתחום המדיני, אני חושב שהפעם חובה עלינו להניף את שני הדגלים. כיום, אני חבר הכנסת המזוהה יותר מכל אחד אחר בתוך סיעת העבודה עם הנושא הביטחוני. לכן, הצבעה עבורי היא בין היתר, אמירה חשובה והכרחית שעלינו להציג לציבור. חייב להיות בנבחרת של מפלגת העבודה ביטחוניסט שבא מתוך הסיעה וממוקם במקום מרכזי. וכן, גם אם ישוריין מועמד ביטחוני מבחוץ, זה חשוב לא פחות ולצערי, יש מספיק בעיות ביטחון בכדי שברשימה, יהיו מספר דמויות המזוהות עם נושא זה.
אני כמובן זמין לכל אחד ואחת מכם ומכן וכפי שעשיתי לאורך השנתיים האחרונות, אשמח להמשיך ולשמור על קשר.

שיהיה לכולנו בהצלחה!
עמר

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
טראמפ הכיר ביתרונו של הסכם הגרעין על פני ביטולו

מתוך ראיון לתכנית ,זוג או פרט' בערוץ הכנסת, עם דפנה ליאל וברק רביד

שלא נתבלבל, הפיוס הפלסטיני הוא לא בין הפתח והחמאס לבין ישראל.

מתוך ראיון ב-10.10.17 לתכנית שבע אקטואלי בכאן11 על הפיוס בין פתח לחמאס

50 שנה ל"מסדר הלוחמים" ו-70 שנה להקמת המדינה

 אני שמח לשתף אתכם בדברים שנשאתי היום באירוע לפתיחת התערוכה ההיסטורית והמיוחדת 50/70 - מרסל ינקו מאייר את חיים חפר, במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד

בין לבין - בין אדם לחברו ובין אדם למקום / יום כיפור תשע"ח

הימים האחרונים בעוצמתם הכואבת כאילו נכתבו כדי לתת לנו בעיטה בבטן, שנגיע לקצה גבול הקיבולת, כדי להבין שאין מנוס מלפתוח דף חדש כבר בשנה הקרובה.

צל"ש או טר"ש? הדו"ח על התכנית הרב-שנתית של צה"ל

הדו"ח על התכנית הרב-שנתית של צה"ל (תר"ש גדעון) שהתפרסם היום מדגיש נקודת תורפה קריטית - אין לישראל תפיסת ביטחון לאומי, תפיסת ביטחון האמורה להיות מגובשת ומוצגת על ידי הדרג המדיני.

שנה טובה! ערב ראש השנה תשע"ח

ערב ראש השנה הינו מועד חגיגי - שעת מחשבה והרהור, שעת תכנון וברכה לכל בית ישראל.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©